Przebicie kabli wn

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
neske
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 12:57
Lokalizacja: Kępno

Przebicie kabli wn

Post autor: neske » śr wrz 08, 2010 01:10

Witam posiadam golfa 3 1.4 wymienilem kable Wn na nowe gdyz stare mialy przebcie ale po zalozeniu nowych one tez maja przebicie Czym to moze byc spowodowane auto raz na jakis czas lekko szarpnie i slysze jak na obrotach lekko faluje i wydaje mi sie ze te piorunki nie kopia ze jak dotkne kabli nie popiesci
czy to ma cewka przebicie a moe gdzies dotykaja sie nie wiem jakie sa wasze opinie prosze o pomoc

P.s Koszt kabli 83 zlote wiec nie wydaje mi sie zeby byl jakies szajskie


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć można, ale czegoś brakuje

Moj gRAT

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Przebicie kabli wn

Post autor: prezesik25 » śr wrz 08, 2010 04:07

Kable polecane BERU - koszt ok. 200 zł

Oprócz kabli WN w układzie zapłonowym wymienia się również świece, kopułkę i palec. Jak to wymienisz to będzie gicior :bigok: . Wymiana samych kabli niewiele da, gdyż może być też przebicie na kopułce.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
neske
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 12:57
Lokalizacja: Kępno

Przebicie kabli wn

Post autor: neske » śr wrz 08, 2010 17:47

kable nowe kopulka tez nowa niedawno wymieniana aparat zaplonowy caly przez glupote wymienilem wiec odpadaja te rzeczy sprawdze cewke i kopulke :) swiece raczej nie powodowaly by takiego przebicia na kablu co od cewki idzi bo tam tez iskra skoczy niekiedy :)


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć można, ale czegoś brakuje

Moj gRAT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 131 gości