Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » pt kwie 28, 2017 22:28

CO tam nowego w temacie? :helm:



Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » sob kwie 29, 2017 09:32

Pan, temat jak na razie zamarł w dniach tygodnia.... Ale może w ten długi weekend mocno go ruszę :grin:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » ndz kwie 30, 2017 19:37

Klaudek,
Powiem tak... diody LED 3mm nie nadają się na podświetlanie ilości BP i temperatury płynu chłodzącego, po prostu za blisko są diody gdy złoży się całość. No nie można wsadzić wskazówki ](*,) Małe wskazówki natomiast mam gotowe do montażu.


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » ndz kwie 30, 2017 21:24

To jedyne wyjście to powiększyć troszkę dziure w tarczy lub zastosować diody smd :bajer:



Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » ndz kwie 30, 2017 22:57

Klaudek,
Tarcze już rezałem i to nie dało za bardzo efektu też nie chcę przegiąć z nimi by światło waliło na około po oczach, tak samo piłowanie diody jest mało efektywne :grrr: Diody SMD (pchełki) będę miał, ale po długim weekendzie, dopiero :rozpacz: liczyłem że dziś ogarnę wszystko i zamknę ten temat :grin: ale cóż... :ass: no
Mam jeszcze jeden "świeży" pomysł, jutro go sprawdzę :hmm: a tym czasem pora na :piwka:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » pn maja 01, 2017 21:44

Klaudek,
Dobra, mój zamysł okazał się nie trafiony... choć w 50% jednak wypalił :rotfl: ale cóż... przyjdą pchełki :bajer: a tym czasem :jaja: w świecie smerfów, już Mnie Uj strzelał więc na obecną chwilę jest tak :bajer:
Obrazek

Czas na browara!! po całym dniu rezania w piwnicy :grin:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » wt maja 02, 2017 10:48

Dopracujesz i będzie dobrze, dół troche ciemny ale negatyw wyszedł super :helm:



Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » wt maja 02, 2017 13:19

Klaudek,
Teraz to ino kosmetyka, dopasować się dopasuje :-) wiem że dół lekko za ciemny, ale to były przymiarki z taśmą. Teraz jest lepiej dałem mały dystans i zmieniłem ułożenie taśmy. Zobaczę efekt na samochodzie :bajer: Co do negatywu, robiłem różne kombinacje i wariacje podświetlania... według mnie najlepiej jest na zwykłej żarówce z wyjętym filtrem :bigok:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » wt maja 02, 2017 21:59

Efekt końcowy prac :okej: na razie(??)
Obrazek
Niestety, ale mój aparat w telefonie to szrot :rozpacz: tak więc fotka nie oddaje całego podświetlenia budzików :bajer:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » wt maja 02, 2017 22:18

Poważnie bez filtra są te negatywy ? :helm: Wygląda tak jakby jednak coś tam było. Gulf cały czas stoi że nie nabijasz kilometrów ? :kac:

A co do telefonu to recenzje są sprzecznością tego co mówisz :satan: :helm: :hmm: :bajer: :bigok:
Główną funkcją tego modelu jest wysokiej jakości aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 megapikseli z autofocusem, optyką firmowaną przez Schneider-Kreuznach, wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu, posiadający maksymalną czułość ISO 800 oraz technologię SmartLight™, która inteligentnie doświetla wykonane zdjęcia. Poza robieniem zdjęć, aparat może służyć do nagrywania filmów o rozdzielczości VGA przy 30 klatkach na sekundę, a także szybkiego nagrywania w rozdzielczości QVGA przy 120 klatkach na sekundę – nagrany w tym trybie film jest odtwarzany przy 15 klatkach na sekundę, aby uzyskać efekt zwolnionego tempa. Filmy i zdjęcia można wykonywać również za pomocą kamery do wideorozmów z przodu aparatu.
Cyfrówka jak marzenie

Aparat cyfrowy to najistotniejszy komponent modelu KU990. 5-megapikselowa matryca, obiektyw Schneider-Kreuznach, zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 2592x1944 piksele, ksenonowy flesz o zasięgu 2,5 metra plus czerwona lampka samowyzwalacza, która wspomaga ustawienie ostrości. Do tego dziesiątki opcji i ustawień oraz ciekawe możliwości edycji zdjęć. To zasadnicze plusy fotograficznej natury Viewty. Do tego wygodny spust migawki i przycisk pozwalający na przemieszczanie się pomiędzy trybem robienia zdjęć, filmowaniem i przeglądaniem efektów fotograficznej twórczości.

Wykonane fotografie są doskonałej jakości i łatwo je edytować za pomocą zainstalowanych dodatków, jak choćby opcji "inteligentne oświetlenie", dostępnej z poziomu przeglądarki zdjęć, które poprawia źle naświetlone fotografie. Jest też możliwość dodawania tekstów, ustawiania różnorodnych efektów czy tworzenia slajdów z muzyką.



Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » wt maja 02, 2017 23:14

Klaudek,
Właśnie, tak patrzę... i się zastanawiam czy jakiejś zwary nie ma na negatywach... bo coś jak by za ciemno świeci. Na testach było jaśniej :hmm: Obecnie tak, Gulf stoi w zasadzie od jakiegoś czasu :D wnętrze było lekko rozkopane i noo mam jeszcze inne wozidełko, tak więc tamto głównie lata :jezor:

Powiem Pan tak LGi to szit!! mam go bo się do tego gniota niestety ale przyzwyczaiłem :wdol: Według Mnie lepszy pod względem fot był SonyEricsson k800i jednak mojego szlak trafił :cry: i w końcu muszę poszukać innego :jezor:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » czw maja 04, 2017 10:05

Może i nie ma zwary tylko masz spadek napięcia na przełączniku. Wypalone styki już. Zmierz miernikiem i zobacz sobie jakie jest napięcie na akumulatorze a jakie na żarówkach. W trójce całe zasilanie świateł mijania i wszystkich podświetleń idzie bez żadnych przekaźników przez przełącznik. W sumie zliczając wszystkie to jest około 200 watów mocy! Przy jeździe 24/7 na światłach mijania nawet w dzień nie ma się co dziwić że tak wygląda sytuacja i te światła świecą jak świecą...



Awatar użytkownika
Rool AEX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 18:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Rool AEX » czw maja 04, 2017 21:41

Dobra, jutro lub w Sobotę się popatrzy... co mierniki pokaujo :rotfl:


...I ujrzał Pan pracę Moją i był zadowolony, a potem zapytawszy o silnik. Usiadł i zapłakał....

Z listu św. Pawała Apostoła do Gazownika

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Zegary Ibiza/Cordoba do Golfa 3

Post autor: Klaudek » ndz maja 07, 2017 11:42

Pokaże Ci z 11v albo cos takiego :goof:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości