Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ciarek15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: śr gru 09, 2015 10:03

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: ciarek15 » czw mar 24, 2016 10:31

Najlepiej jak by wtyczkę z obciętymi kablami sprzedający dorzucił Ci do zestawu i wtredy popodpinać co trzeba było by łatwiej. Co do schematu tej wtyczki to nie posiadam, jest kilka wątków gdzie osoby robiły to samo co Ty więc można ich popytać ;)



Awatar użytkownika
grzechotek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 21:24
Auto: Golf MK6
Silnik: BSE

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: grzechotek » czw mar 24, 2016 19:31

Moduł ma wtyczki w zestawie i kabeki na kilka centymetrów wystają. Poszukam schematu w internecie. Ciekawe czy chociaż jedna wtyczka pod pasuje.



rcrolek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: rcrolek » czw lip 14, 2016 09:05

Podepnę się pod temat.
Zgubiłem kluczyk. Zwykły bez pilota. Chcę dorobić najprostszy z możliwych tak bym w razie zguby drugiego nie został z niczym.
Z kodowaniem transpondera nie mam kłopotu, tylko jaki kluczyk kupić, z allegro? Czy używka i kupić grot? Tyle czy da się taki grot wymienić. Scyzoryk niespecjalnie mi pasuje.


1,9 TDI, ALH, 90KM - MKIV, L041

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8860
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: marcin7x5 » sob lip 16, 2016 10:06

Jeżeli ma to być zwykły kluczyk to kup najtańszy lub udaj się tam gdzie dorabiają klucze to pewnie coś ci dopasują.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9244
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: wesol » sob lip 16, 2016 12:49

Ja tam wole dołożyc sterownik z dwoma pilota mi za 35 zł. Zasięg jest na conajmniej 80 metrów i działa bardzo dobrze.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: Qto » sob lip 16, 2016 20:27

rcrolek, tak jak marcin7x5 pisze...albo kupujesz jednak scyzoryk, w którym grot wymienia się bez problemu...dorabiasz grot i cieszysz się kluczykiem :okej: Immo piszesz że sobie ogarniesz...scyzoryk do 50zł spokojnie można znaleźć...plus dorobić grot
wesol pisze:Ja tam wole dołożyc sterownik z dwoma pilota mi za 35 zł. Zasięg jest na conajmniej 80 metrów i działa bardzo dobrze.
i jak tym odpalisz auto?



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9244
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: wesol » sob lip 16, 2016 21:57

Chodziło mi o otwieranie z pilota. Pastylke dokupić i mając pin doprogramowac ale wole generalnie Pastylke doczepić przy stacyjce i kluczy wtedy można i 20 dorobić. Immo to żadne zabezpieczenie. Dobre było 15 lat temu a nie dziś.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

1bolek1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 18, 2017 11:23

Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: 1bolek1989 » sob sie 12, 2017 13:44

Hej.
Nie chciałem otwierać nowego tematu, lecz nie wiedział gdzie dokładnie napisać....
Mianowicie kupiłem golfa 4 z 2001 roku. Posiadam tylko 1 kluczyk- otwieram i zamykam za jego pomocą bez problemu wszystkie drzwi(ale nie z pilota). Gdy przytrzymam kluczyk na zamykanie to wszystkie szyby się mi zamykają. Z tego o czytałem tak być powinno. Niestety nie znalazłem tematu gdzie koduje się na nowo kluczyk za pomocą jednego kluczyka. Czy jest taka możliwość? Jak tak to jak to zrobic? Chciałbym móc zamykać z pilota..jak naciskam na pilot to dioda się świeci ale auto nie reaguje na pilot. Co mam zrobić by móc otwierać i zamykać z pilota? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Garrison
Forum Master
Forum Master
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2016 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Leon 5F Xperience
Silnik: CZCA

Re: Dorobienie kluczyka ze zdalnym otwieraniem.

Post autor: Garrison » sob sie 12, 2017 20:52

1bolek1989 pisze:Hej.
Nie chciałem otwierać nowego tematu, lecz nie wiedział gdzie dokładnie napisać....
Mianowicie kupiłem golfa 4 z 2001 roku. Posiadam tylko 1 kluczyk- otwieram i zamykam za jego pomocą bez problemu wszystkie drzwi(ale nie z pilota). Gdy przytrzymam kluczyk na zamykanie to wszystkie szyby się mi zamykają. Z tego o czytałem tak być powinno. Niestety nie znalazłem tematu gdzie koduje się na nowo kluczyk za pomocą jednego kluczyka. Czy jest taka możliwość? Jak tak to jak to zrobic? Chciałbym móc zamykać z pilota..jak naciskam na pilot to dioda się świeci ale auto nie reaguje na pilot. Co mam zrobić by móc otwierać i zamykać z pilota? Pozdrawiam
Przede wszystkim sprawdź na ile wtyczek masz moduł komfortu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości