Grzanie świec żarowych a kręcenie rozrusznikiem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pioterazo77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pt lut 04, 2011 23:45
Lokalizacja: Gliwice

Grzanie świec żarowych a kręcenie rozrusznikiem

Post autor: pioterazo77 » ndz gru 08, 2013 11:26

iigAlisArr - To jest moja druga Centra Futura i na pewno ostatnia bo pierwsza wysiadła przed końcem gwarancji i musiałem sie mocno napocić z pisaniem pism i odwoływaniem włącznie by dostać w ramach gwarancji nową.Koniec końcem dali mi nową ale jako gest handlowy bo stwierdzili że tamten się zasiarczył sam z siebie i nie była to wina produktu.Tak że z wielką łaską ale dali mi nową bo jak bym miał kupić to już teraz nie miał bym Centry tylko może Varte albo BANNER bo podobno są na prawdę dobre.
Co do przebiegu to właśnie dla tego robiłem pomiar kompresji że nie byłem pewien przebiegu bo auto bylo 4 lata temu dla mnie sprowadzone z niemiec ale lipnie mi wyglądała książka serwisowa.
Myśle że z taką kompresją i korekcjami ten przebieg jest raczej realny.Oleju też mi bierze nie więcej jak 0,7 litra na 13000 km tak że te 300000 moim zdaniem jest prawdziwy przebieg.



Awatar użytkownika
-V.A.G-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: ndz lis 24, 2013 07:28
Lokalizacja: Mazowieckie

Grzanie świec żarowych a kręcenie rozrusznikiem

Post autor: -V.A.G- » ndz gru 08, 2013 14:32

centra juz sie konczy ,i tez juz nie kupie , czsami teraz te tansze sa lepsze ,mialem jakąś topla plus to 6 lat wytrzymał w tdi ,potem komus sprzedalem do fiata beznyniaka i dalej chodzi.

i u centry wlasnie jest problem z gwarancjami. ale to norma ,powiedza ci ze zle uzytkowales i juz ci nie uznają gwarancji


sprzedam : wyczyszczony nastawnik HDK 216 do afn/asv 1z/ahu . stan jak nowy. posiadam wszystkie inne czesci do golf IV sdi ,tdi VP i PD

pioterazo77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pt lut 04, 2011 23:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: Grzanie świec żarowych a kręcenie rozrusznikiem

Post autor: pioterazo77 » ndz gru 08, 2013 14:53

-V.A.G- pisze:centra juz sie konczy ,i tez juz nie kupie , czsami teraz te tansze sa lepsze ,mialem jakąś topla plus to 6 lat wytrzymał w tdi ,potem komus sprzedalem do fiata beznyniaka i dalej chodzi.
i u centry wlasnie jest problem z gwarancjami. ale to norma ,powiedza ci ze zle uzytkowales i juz ci nie uznają gwarancji
Dokładnie tak kolego , tak mi właśnie powiedzieli że był widocznie źle użytkowany że pewnie niedoładowany.Ja im na to że jezdze dłuższe trasy z resztą mam miernik uniwersalny i często sprawdzam sobie ładowanie.Ze względu że są u mnie w aucie te 3 świece co podgrzewają płyn chłodzący jak temp. spadnie poniżej 0 st. na dworze to mam ładowarkę Bosch C3 i zimą raz w tygodniu podłączam sobie na noc i doładowuje bo to dla mnie nie problem (robie to na podłączonym aku w aucie) chcąc dbać o akumulator.
I tłumacze im to ale gadaj sobie jak do Chińskiego Ludu przez słomkę heheheh.Tam gdzie kupowałem aku facet był spoko i wysłał aku z reklamacją ale chyba do hurtowni.Otrzymałem z tamtąd odmowe wymiany aku.Więc ten co u niego kupiłem mówi to wyślemy do Poznania do głównej siedziby jeśli pan chce.Tam Mają laboratorium i po przebadaniu też stwierdzili że to nie wina fabryczna.Zadzwoniłem tam i rozmawiałem z facetem z tego laboratorium,potem z kierownikiem.Dopiero ten kierownik właśnie zgodził mi się wymienić aku na nowe ale nie ze względu na gwarancje tylko jako tak jak by dobra wola firmy.Oczywiście by się zgodził musiałem mu nawinąć makaron na uszy jako że w końcu mamy w kraju zarobki jakie mamy i nie po to człowiek wydaje ciężko zarobione pieniądze na coś z 3 letnią gwarancją by po np. 1,5 roku działało jak stary 10 letni klamot.
Okazało się że następna futura też jest cienka jak odwłok węża więc Nigdy Więcej Centry !!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości