Liczniki kradną prąd :(

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Adek99
_
_
Posty: 991
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 14:26
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Liczniki kradną prąd :(

Post autor: Adek99 » wt kwie 16, 2013 12:41

klakierek, miałem podobny problem. U mnie pobór prądu na postoju wynosił 0.38A i aku rozładowywało także. Na szczęście ktoś z forum krzyknął hasło że wina licznika (miałem drugi na szczęście) podmieniłem licznik i problem zginął więc może elektryk mówi prawdę. Bodajże po wyjęciu bezpiecznika nr15 pobór prądu powracał do normalnego trybu. :bigok:



klakierek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 12, 2013 09:04

Re: Liczniki kradną prąd :(

Post autor: klakierek » śr kwie 17, 2013 11:19

artur_n pisze:
klakierek pisze:Tak sobie myślę, że liczniki biorą ten prąd, mało jeżdżę więc porządnie się nie podładuje i po 2 tygodniach niestety jest lipa-tak sobie to tłumaczę
To prawie napewno nie jest wina krótkich odcinków. Masz dwie opcję albo masz złodzieja prądu albo brak ładowania. Bezpiecznik do licznika też zasila inne urządzenia w aucie więc nie jest powiedziane że to licznik.
Na początek zmień elektryka na bardziej rozgarniętego. Podjedź i niech sprawdzi ładowanie oraz poszuka ewentualnego złodzieja.
Jest powiedziane, że to licznik -wystarczyło dokładnie przeczytać,a nie obrażać elektryka, że jest nierozgarnięty...Pobór prądu nie spadł po wyjęciu bezpiecznika, tylko dopiero po odłączeniu liczników.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości