Problem z zapalaniem silnik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Rockmen90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 21, 2012 18:01
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Problem z zapalaniem silnik

Post autor: Rockmen90 » czw kwie 12, 2012 16:37

A więc tak, okazało się, że leje się płyn na czujnik temp. silnika spowodowany przerwaną uszczelką i robi się zwarcie chociaż i tak go mam do wymiany. Z kumplem wsadziliśmy 2 uszczelki i działa. Problem jednak jest dalej z kontrolką bo nie wznosi się przy rozgrzanym silniku. Jeszcze muszę go tylko sprawdzić czy pali przy ciepłej pogodzie.



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Problem z zapalaniem silnik

Post autor: Johnatan » czw kwie 12, 2012 20:38

Przeczytaj oznaczenie silnika. Jak na moje to jest 1,3 na pełnym wtrysku. sprawdz oznaczenie bloku silnika. Jest na styku głowicy z blokiem tu:
Obrazek


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Rockmen90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 21, 2012 18:01
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Problem z zapalaniem silnik

Post autor: Rockmen90 » sob kwie 14, 2012 09:18

Słuchajce znów nie odpala jak jest ciepło, mógłby ktoś zwas zaznaczyć gdzie jest konkretnie ten czujnik temperatury żeby się nie okazało, że ten wyciek zatkałem przy czymś innym.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ce ... 88c7f.html" onclick="window.open(this.href);return false;
to jest to? Z prawego mi ciekł płyn chlodniczy.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z zapalaniem silnik

Post autor: Paweł Marek » sob kwie 14, 2012 12:11

Tak ten niebieski to czujnik temperatury dla sterownika silnika, popraw wreszcie typ i pojemność silnika w temacie i profilu to jest NZ 1.3 na wtrysku wielopunktowym Digijet


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości