czujnik temperatury

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sokol9185
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 823
Rejestracja: sob gru 10, 2011 16:17
Lokalizacja: Gęstowice

czujnik temperatury

Post autor: Sokol9185 » pn maja 21, 2012 22:40

a jak u ciebie jest z termostatem dogrzewa ci się autko ja tak też miałem i winny nie dość że był czujnik to przy zimnym silniku i tak miałem otwarty termostat i auto prawie cały czas na dużym i małym obiegu hasało aż dziwne że po zmianie czujnika wy waliło go w kosmos a czy na pewno założyłeś tą spinkę co się zabezpiecza czujnik ???


Masz ochotę zajrzyj i zostaw coś po sobie :):)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=459809" onclick="window.open(this.href);return false;

kupie wzmocnienia zderzaków przód + tyl pod szeroki zdeś tylko ori wchodzi w grę

Awatar użytkownika
Radnaro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 17:01
Lokalizacja: Łódź

czujnik temperatury

Post autor: Radnaro » wt maja 22, 2012 00:12

termostat raczej jest dobry. bo jak przejade mały dystans to gorącą mam tylko górną rurę. dolna zimna. dopiero jak przejade większy kawałek to na dole jest gorąca no a potem wiatrak. Fakt iż jak kupiłem golfa to wiatrak się nie załączał wogóle i mi sie woda podgotowywała. chłodnica zaś ciekła. Elektryk już zrobił i wiatrak się załącza. a chłodnice wymieniłem.

Co do czujnika. założylem tą spinkę. Bo gdy tak wywalił to ułamała sie ramka w którą ta spinke trzeba włożyć. więc obecnie spinke moge założyć tylko na ten niebieski czujnik po lewej. na ten czarny teraz jakoś ja po skosie wsadziłem żeby była.



Awatar użytkownika
Radnaro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 17:01
Lokalizacja: Łódź

czujnik temperatury

Post autor: Radnaro » śr maja 23, 2012 15:05

pomierzyłem wstepnie miernikiem i tak. (miernik ustawialem na 20V i na 20k ohm)
czujnik niebieski - 2.13 (na zimnym silniku) 0,28 (na gorącym)
czujnik czarny - nic...zmierzyłem tez miernik ktory mam kupiony to prosto z pudełka ma 0.93

wtyczki zaś jak wł zapłon maja tak: niebieska 5V a czarna 10V



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości