Wymiana odbłyśnika lampy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wymiana odbłyśnika lampy

Post autor: Qto » pn lut 27, 2012 23:40

Pablo Corrado pisze:udało sie rozkleić Valeo
z osobistego doświadczenia nie znam...ale ostatnio szukałem na giełdzie lamp dla znajomego...zakładam że jak ktoś ma kilka setek lamp na stanie, to pewnie się na tym trochę zna...mówię typowi że chcę komplet Valeo...gości mi pokazuje lampy (demontaż z auta...na prawdę ładne, widać że nie robione ani nic z tych rzeczy), mówi cenę i dodaje że może być trochę taniej ale bierze klosze i klei zamienniki. Nie wiem jaki gość miałby w tym interes, żeby mi taką wkręte robić gdyby to nie miało być prawdą.
Poza tym kilka razy słyszałem, że udało się rozkleić Valeo...sam nigdy nie widziałem, ale na pewno gdyby problem dotyczył moich lamp to bym próbował. To że Valeo trzyma się lepiej niż Hella potwierdzają dziesiątki osób...dlatego gdyby problem mnie dotyczył, to nie pchałbym lampy do piekarnika tylko opalarka...przerywanie kleju kawałek po kawałku, a przy opalarce mamy lampę cały czas na oku i widać kiedy ewentualnie plastik zaczyna się topić. Ja bym na 100% próbował, nie wierzę że się nie da...



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Wymiana odbłyśnika lampy

Post autor: Haki » pn lut 27, 2012 23:47

Koledzy dać się da wszystko --- kwestia tak jak piszesz Qto, wprawy , chęci i czasu ,,,, jednemu nie zależy - to tłucze bo zamienniki szkieł 25-35 zł sztuka ... albo ma swoje ... inny dłubie i wydłubie ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości