Montaż tempomatu 1.8 ADZ

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Re: Re: Montaż tempomatu 1.8 ADZ

Post autor: ssarna1 » śr lis 16, 2011 15:16

Dj Darecki pisze:U mnie wtyczki z sygnałem prędkości znajdują sie na samej górze skrzynki bezpieczników (niebieskie małe wtyczki )
No przeciez nawet zdjecie jest xD nie w tym problem.

No coz jakos sobie poradze juz z tym. W razie czego bede pisac dzieki za pomoc :pub:

Wysłano z GT-i9100 przez Tapatalk


MK3 ADZ->AGU

ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Re: Montaż tempomatu 1.8 ADZ

Post autor: ssarna1 » sob sty 28, 2012 16:19

Sprawa nieco ruszyła, były spore kłopoty z cięgnem które było za krótkie..(w ASO jakieś 160PLN-ów) Wypatrzyłem na allegro gruszkę z volvo (tak tak, pasuje :jezor: ) jest identyczna, również Helli tylko to cięgienko ma krótkie. Stwierdziłem że jak mam już część do eksperymentów to sobie ją sam przedłużę.. Więc przeciąłem, wywiertałem dziurki i wkleiłem pręt z parasolki jako rdzeń. Następnie nałożyłem koszulkę termokurczliwą i zalałem żywicą poliestrową. Po związaniu żywicy oszlifowałem na gładko, ubytki spowodowane dość kiepskimi warunkami odlewania zalałem klejem cyjanoakrylowym i ponownie wszystko oszlifowałem. Oto zdjęcia: (zdjęcia końcowego po zaklejeniu ubytków zapomniałem zrobić przed wsadzeniem do auta - wybaczcie)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


MK3 ADZ->AGU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości