Problem z odpaleniem maszyny ;p

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

malyVR6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:09
Lokalizacja: Śląsk

Re: Problem z odpaleniem maszyny ;p

Post autor: malyVR6 » pn lip 11, 2011 16:28

W samochodzie została wymieniona stacyjka(tamta była 'wyrobiona'), kostka stacyjki i moduł zapłonu(był spalony). Teraz Golfik pali na dotyk, czyli tak jak było wcześniej ;)



Sw.Piotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 19:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z odpaleniem maszyny ;p

Post autor: Sw.Piotrek » pn wrz 26, 2011 17:45

kk07 pisze:
jeryk10 pisze:Zimne luty w alarmie sa powodem tych niedomagan najlepiej alarm cały odłączyć będzie najprościej ja tak robie
dziś doszedłem o co chodzi. lewa strona zamek drzwi. po rozebraniu zamka (elektryka centralny pneumatyczny) są tam 2 blaszki które odskakują po przekręceniu kluczyka. jak przekręca się kluczyk to 2 malutki bolce na przemian się chowają i wysuwając popychając te blaszki które włączają immo i zamykają auto. mi sie wyrobił jeden i tylko jeden chował się i wysuwał drugi był wysunięty przez co miałem tak jak by immo był włączony.
Czy po poprawieniu tych styków znikną tobie problem z znikającymi kontrolkami z deski rozdzielczej :?: Z jakiego rocznika masz Golfa oraz czy te zamki mogą się różnić :?:
Zauważyłem że po przekręceniu kluczyka nie zapala mi się diodka przy dźwigience od zamka (ta przy drzwiach - szybie) Kiedyś zapalała się po przekręceniu kluczyka.
Co to może oznaczać :?: I po czym poznać że np. stacyjka jest wyrobiona :?: U mnie na oko wszystko wygląda bardzo dobrze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości