Palą się kontrolki akumulatora i oleju

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Password
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 17:01
Lokalizacja: Lower Silesia
Kontakt:

Palą się kontrolki akumulatora i oleju

Post autor: Password » ndz sty 09, 2011 21:42

miałem taki objaw ostatnio w polówce, okazało się że alternator jest do wyrzucenia... wymiana pomogła całkowicie.



Staw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 24, 2009 19:30
Lokalizacja: Świecie

Palą się kontrolki akumulatora i oleju

Post autor: Staw » pn sty 10, 2011 18:40

A zna może ktoś odpowiedz na mój problem? Dzisiaj wymieniłem regulator napięcia ale problem nadal istnieje i jakie ma powiązanie kontrolka ciśnienia oleju z obrotomierzem?

Kod: Zaznacz cały

Witam, mam podobny problem, nie mialem wyjścia "W" w alternatorze i mialem licznik bez obrotka, zamontowałem drugi licznik z obrotomierzem oraz wyprowadzilem kabel z alternatora od diody aby było wyjście "W" i podłaczyłem go do kostki za którą kable lecą do licznika ( w tej samej kostce leci niebeiski kabel od alternatora). I tu pojawia się problem, po przekroczeniu odpowiednich obrotów załącza się brzęczyk i miga kontrolka ciśnienia oleju ( olej jest), np. na jałowym biegu przy około 5tyś obr, na 2 biegu powyżej 3 tyś. , na 4-5 około 2-2,5tyś obr - od czego to może być? Jak wypne kabel od obrotomierza z kostki to takiej sytuacji nie ma-nic nie brzęczy ani nie miga.
Dodam, że chodzi o golfa mk2. 



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości