Moduł komfrtu 1J0 959 799 AH i jego zmiana na ten sam

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
demol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 05, 2016 11:20
Lokalizacja: Chorzów

Moduł komfrtu 1J0 959 799 AH i jego zmiana na ten sam

Post autor: demol » śr gru 27, 2017 20:55

Witam kolegów,
wydaje mi się, że przegrzebałem forum ale odpowiedzi nie znalazłem.

Mam moduł komfortu 1J0 959 799 AH w moim golfie 1.9tdi z '99 (klima manual, elektryczne 4 szyby i takie tam).
W drugiej linijce na komforcie mam końcówkę I21499 - i właśnie: ona jest w ogóle ważna i należy na nią zwracać uwagę szukając używanego i działającego w 100% modułu AH?

Powód: zaczyna mi padać otwieranie auta z pilota, nie za każdym razem łapie, tylko z bliskiej odległości i jest coraz gorzej (pilot jajko - jest ok - sprawdzane na innym pilocie - dzieje się to samo).
Chyba, że to jeszcze może być wina czego innego.

Czy moduł komfortu może być z jakiegokolwiek auta? (oczywiście ten sam .. końcówka AH) i czy przy podmianie to się robi plug&play czy trzeba coś kombinować z programowaniem/kodowaniem?

Ewentualnie czy ktoś z szanownych forumowiczów posiadałby taki w dobrych pieniądzach i/lub ktoś z śląska (Chorzów i okolice najlepiej) ogarnia temat?
Bo wiem, że też można do tego modułu "dorobić" otwieranie szyb ale to kabel rs232 i dos :)

Z góry dzięki za zainteresowanie.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Moduł komfrtu 1J0 959 799 AH i jego zmiana na ten sam

Post autor: Qto » śr gru 27, 2017 21:03

jeśli komfort będzie z anglika lub innego nadwozia to nie obejdzie się bez
demol pisze:kabel rs232 i dos
jeśli będzie z europejczyka i z auta gdzie sterowanie klapy bagażnika było takie samo jak w aucie do którego ma trafić, to wystarczy VAG żeby zmienić kodowanie...a jeśli to będzie OK to P&P.
Po innych oznaczeniach poza numerem części raczej nikt nie ogarnie co i jak



Awatar użytkownika
demol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 05, 2016 11:20
Lokalizacja: Chorzów

Moduł komfrtu 1J0 959 799 AH i jego zmiana na ten sam

Post autor: demol » śr gru 27, 2017 21:59

Ok, czyli dodatkowo najlepiej szukać by był z varianta, albo u kogoś przekodować? I patrzeć tylko by była końcówka AH



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości