Ośiwetlenie wnętrza a zamki w drzwiach

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Ośiwetlenie wnętrza a zamki w drzwiach

Post autor: Steryd126 » śr cze 07, 2017 22:35

Witam, mój golf iv ciepri już od dawna na brak jakiegokolwiek oświetlenia we wnętrzu , tzn nie działaja lampki w podsufitce, dzrwiach i bagażniku i nie dzieje się to tylko przy otwarciu drzwi ale nawet włączanie w podsufitce też go nie uruchamia. Wiem,ze temat poruszany ale poza sprawdzeniem bezpieczników podmieniłem już 2 moduły komfortu i nadal nic nie zdziałałem . Chciałbym się dowiedzieć, czy zamki drzwi lub dioda (niedziałająca od dead lock) mogą powodować całkowity brak oświetlenia . Brzęczyk działa . Podpiąłem pod komputer i wyskoczyły mi błędy od zamka kierowcy (czasem nie zamyka z pilota) oraz prawe tylne drzwi (wogóle nie otwiera i zamyka z pilota) . Wyskoczyły takie błędy
01336 -wspólna magistrala systemu komfort - Tryb Passive /Sporadic
00928- lock unit for central locking driver side F220- niewiarygodny passive /sporadic
00931 lock unit for central locking right rear - F223- niewiarygodny passive /sporadic

Proszę o porady



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Ośiwetlenie wnętrza a zamki w drzwiach

Post autor: Qto » czw cze 08, 2017 15:26

Ręcznie powinny się zapalać niezależnie od stanu zamków. Napisz jaki masz numer komfortu...bedzie trzeba wziąć miernik w ręce i mierzyć



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Ośiwetlenie wnętrza a zamki w drzwiach

Post autor: Steryd126 » czw cze 08, 2017 17:23

Numer komfortu to 1C0959799 na jedną wtyczkę , kupiłem juz 2 używane(identyczne) i po podłączeniu nic się nie zmienia (chyba ,że mam taki kiepski fart ,że oba mają uszkodzenia oświetlenia ) . Chętnie bym komuś jeden z nich wysłał na sprawdzenie czy jest ok bo ja na oko nie widze żadnych zimnych lutów i nawet nie wiem gdzie szukać .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości