Oświetlenie box na kasety

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dzunks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 09, 2016 23:22
Lokalizacja: Świdnica

Oświetlenie box na kasety

Post autor: dzunks » sob maja 13, 2017 21:13

Cześć ostatnio szukałem Boxa na kasety no i znalazłem znowu przyjazna stacja złomowania pojazdów stała się konkurencją dla salonu VW.;)
Ale do rzeczy.
Znalazłem tam box na kasety jako że posiadanie oryginalnego GammaCD wydaje mi się poza zasięgiem finansowym.
Dodatkowo taśmy mają coś w sobie...
No i co znalazłem box bez fajnego napisu i co się okazało że to 100% oryginał z Wolksburga.
W związku z tym, że właśnie on posiada podświetlenie to zacząłem szukać jak i gdzie to podpiąć.
Był jakiś post co to opisuje że pod stacyjkę czy inne rozwiązanie ale oryginalnie jest tak...
1. Box ma być zasilany bezpośrednio z tablicy bezpiecznikowej.
2. Miejsce podpięcia to zielona kostka wszystkich odbiorników na tablicy przyrządów z regulowaną jasnością przypatrz zdjęcie
ObrazekObrazekObrazek

3. Brązowa końcówka to masa podpinana do rozety masy na lewym nadkolu
4. tak dla ostatecznego uzupełnienia informacji. Dzięki Etce on line wszystko można dzisiaj znaleźć ale żarówka ponoć często się przepala i ostatnio była używana jako oświetlenie popielniczki w Skodzie Octavii więc jak spalona to internet lub salon Skody bo w VW raczej już nie mają na magazynach ale spokojnie mogą dostarczyć.
Cena to ok 25 zł w salonie, a w necie 16 plus przesyłka.

Tak kończy się 1 opowiadanie - nowe akcesoria do mojego AutaLudu


Olek

dzunks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 09, 2016 23:22
Lokalizacja: Świdnica

Oświetlenie box na kasety

Post autor: dzunks » sob maja 13, 2017 22:49

Mała poprawka...
Zielone kostki nie są wrażliwe na oświetlenie tablicy.
To podświetlenie po włączeniu kluczyka bez wrażliwości na potencjometr oświetlenia.

No i Golf golfowi nie równy.
Zielona kostka u mnie znajduje sie na osobnej płytce a nie nad bezpiecznikami jak w "Dawcy":)

Efekt jest udany


Olek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości