Swiatla postojowe

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jr31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 21:53

Swiatla postojowe

Post autor: jr31 » pt mar 03, 2017 22:20

Witam czesc
mam pytenie odnosnie swiatel postojowych otoz przy wyjetym kluczyku stacyjka przelaczona na swiatla postojowe swieca sie nastepujace swiatla przod pozycyjne ,tyl pozycyjne ,oswietlenie tablicy rejestarcyjnej i i jedno wlokno od zarowki stop.oczywiscie nie to wlokno ktore jest od stopu tylko to drugie.pytanie moje brzmi czy tablica powinna byc wtakim momencie oswietlona i czy to jedno slabsze wlokno w zarowce stop tez powinno sie swiecic,wydaje mi sie ze wczesniej tak nie mialem i to wlokno sie nie swiecilo w zarowce stop.poodbna sytuacja jest gdy wyjme kluczyk i przelacze kierunek w jedna strone to swieci sie jedena pozycja z przodu ale z tylu pozycja plus jedno wlokno w zarowce od stopu rejestracja wtej sytuacji nie jest podswietlona



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Swiatla postojowe

Post autor: Qto » sob mar 04, 2017 03:14

napisz jeszcze raz, używając znaków interpunkcyjnych...i podaj konkretnie jakiego auta dotyczy problem



Awatar użytkownika
jr31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 21:53

Swiatla postojowe

Post autor: jr31 » pn mar 06, 2017 21:12

Witam.
Moze faktycznie troche zagmatwalem sprawe.Wiec jeszcze raz.Temat dotyczy mk 4 wariant wersja pacyfic 1.9 tdi silnik ASZ.
Pytanie brzmi: ktore zarowki powinny sie swiecic z tylu samochodu kiedy mamy wyjety kluczyk a przelacznik swiatel jest w pozycji swiatel postojowych?
Kolejne pytanie w tym samym temacie otoz ktore zarowki z tylu powinny sie swiecic w momencie gdy mamy wyjety kluczyk, przelacznik swiatel ustawiony na wylaczony ale mamy przelaczony kerunkowskaz w lewo lub w prawo?
Odpowiedz wydaje sie oczywista mianowcie powinny sie swiecic zarowki postojowe ale czy rowniez jedno wlokno z zarowki stop(to slabsze) jak jest wmoim przypadku co budzi moja watpliwosc. Podobnie moja watpliwosc budzi podswietlanie tablicy rejestarcyjnej w pierwszym przypadku czyli kluczyk wyjety a przelacznik ustawiony w pozycje swiatel postojowych.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Swiatla postojowe

Post autor: Qto » wt mar 07, 2017 16:00

variant ma dwa światła pozycyjne/postojowe na stronę...więc wszystko jest ok



Awatar użytkownika
jr31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 21:53

Swiatla postojowe

Post autor: jr31 » śr mar 22, 2017 15:35

Dziekuje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości