Problem z centralka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kaczor88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 30, 2016 13:33

Problem z centralka

Post autor: kaczor88 » pt gru 30, 2016 14:06

Witam wszytkich .

Mam Golfa 3 i mam orginalny centralny zamek pneumatyczny znajdujacy sie z tylu po prawej stronie . Centralka dziala z klucza bez zastrzezen. Kupilem sterownik MOTOKEY 500 A . Podlaczylem wszytko wedlug schematu ktory dolaczylem do zalacznika i zostaly mi dwa kable ze sterownika umnie to brazowy i zielony na schemacie jest pokazane zeby je wpiac do popki centralnego zamka tylko ze w pompce jest 12 kabelkow o roznych kolorach . Opis tych kabli z popki daje tez w zalaczniku. Moje pytanie:

-Gdzie mam wpiac kabel brazowy i zielony ktory wychodzi ze sterownika do jakiego koloru kabla wychodzacego z pompki.

Wiem ze jest duzo tematow bo czytalem szukalem juz tydzien na tym forum ale nadal niewiem wiec postanowilem zapytac kogos kto mi pomoze .
Czekam na odp pozdrawiam.

Moje podlaczenie wedlug schematu :
- polaczylem szary z zoltym i zailozowalem .
- niebieski jako masa podlaczylem do karoseri auta .
- zolto-czarny poprowadzilem do aku do plusa .
- i zostaly te dwa kolory brazowy i zielony z ktorym mam problem .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Problem z centralka

Post autor: Mavrick » sob gru 31, 2016 10:50

Nie masz dokladniejszego opisu do tej centralki? bo z tego schematu niewiele wynika. Patrzac na podobny schemat znaleziony w google to brazowy musisz podlaczyc pod pin nr 7 (szary) a zielony pin nr 10 (zielony). Tylko pamietaj...NIC NIE TNIESZ. Masz tylko dolutowac przewody do juz istniejacych;). Jezeli przetniesz te orginalne stracisz mozliwowsc zamykania i otwierania auta z kluczyka (central przestanie dzialac).



mlodyluk
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 533
Rejestracja: śr gru 29, 2010 23:39
Lokalizacja: KLI
Auto: Mk4
Silnik: AQP

Problem z centralka

Post autor: mlodyluk » sob gru 31, 2016 11:01

A nie prosciej było by się wpiąc w wiązke co wychodzi ze słupka od drzwi kierowcy? bardzo łatwo znaleś te dwa kabelki próbówką, wystarczy że kluczykiem zamykasz drzwi i wtedy centralny dostaje sygnał a Ty masz przyłożoną próbówkę to masz sygnał, tylko musisz trafić na te kabelki na których jest sygnał jeden otwieranie drugi zamykanie, sygnał do kierunków też masz na miejscu przy skrzynce bezpieczników itp


moje mk4
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=538006" onclick="window.open(this.href);return false;

kaczor88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 30, 2016 13:33

Problem z centralka

Post autor: kaczor88 » sob gru 31, 2016 15:55

Witam juz sobie poradzilem poprostu zly schemat wybralem bo mial byc sterowany PLUS dodaje do zalacznika moze komus sie sprzyda.
Dzieki za pomoc :) Szczesliwego nowego roku zycze wszytkim :D

Temat mozna zamknac.


Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości