Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pawcio0000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 18, 2010 11:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post autor: pawcio0000 » śr lis 30, 2016 16:44

Witam pisałem już na tym forum ,ale problemu nie rozwiązałem.Posiadam vw golfa vi 2.0 5d i zepsół mi się zamek drzwi kierowcy przód.Problem polegał ,że nie mogłem otworzyć drzwi od strony zewnętrznej (klamka tak się zachowywała gdyby auto było zamknięte .Wymieniłem jeden zamek problem się rozwiazał mogłem juz normalnie wchodzić do auta i generalnie wszystko było dobrze ,ale nie do końca.Pierwszy problem polegał ,że gdy zamykałem drzwi od środa guzikiem przy drzwiach zawsze zapalała się pomarańczowa kłódka a teraz się nie zapala mimo że drzwi sie zamykają wszystkie .Po przekroczeniu 17 km/h drzwi zamykają się niby normalnie ,ale gdy zatrzymam sie i znowu ruszam to ten jeden zamek w drzwiach kierowcy tak dziwnie stuka (jakby znowu chciał się zamknąć mimo że jest już zamknięty) jest to bardzo denerwujące gdy jedzie się w korku.Dodam ,że wymieniłem kolejny zamek ponieważ myślałem ,że moze ten nowy jest wadliwy ,ale problem nie rozwiazał się .Dodam ,że na vagu są błedy 00928 oraz 00105 .Może ktoś mi doradzić co może być zepsute ???



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post autor: grg474 » śr lis 30, 2016 18:27

jedyne co przychodzi do głowy to uszkodzona wiązka pomiędzy silniczkiem szyby a zamkiem


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

pawcio0000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: ndz lip 18, 2010 11:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Uszkodzony zamek drzwi vw golf vi

Post autor: pawcio0000 » czw gru 01, 2016 19:56

Też w sumie tak myśle może jak wymieniali to coś uszkodzili Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości