Kontrolka poduszki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Personalny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 11, 2016 13:30
Lokalizacja: DKL

Kontrolka poduszki

Post autor: Personalny » pt paź 21, 2016 19:13

Witam , szukałem na forum ale nie znalazłem , kontrolka poduszki a w sumie jej brak, u kolegi w Golfie zapala się i gaśnie , myślałem ze u mnie po prostu spaliła się żarówka ale gdy zdemontowałem ten plastik okazało się że tam nie ma żadnej żarówki ani żadnych kabli .Pytam bo nie wiem czy jest tam coś namieszane czy po prostu nie wszystkie wersje miały kontrolkę , Golf rok 1996 .



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Kontrolka poduszki

Post autor: LoLs » pt paź 21, 2016 21:09

a masz wo gule poduszki ?? p


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Personalny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 11, 2016 13:30
Lokalizacja: DKL

Re: Kontrolka poduszki

Post autor: Personalny » sob paź 22, 2016 08:43

LoLs pisze:a masz wo gule poduszki ?? p
Jak bym nie miał to nie zadawałbym pytania , są dwie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Więc tak nie dawało mi to spokoju :chytry: i wyciągnąłem zegary i po przeszperaniu okazało się że jest kontrolka od poduszek była wypięta i schowana , niestety świeci cały czas ,czyli wiadomo jest jakiś błąd , widocznie poprzedniemu właścicielowi nie chciało się tego naprawiać ,a wkurzało go że się cały czas pali to tak postąpił , ewentualnie jemu jakiś magik tak popaprał. :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości