GOLF 1.4 CHAMP 2002 (model 2003) pilot pytania

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

plx211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 07, 2016 20:47

GOLF 1.4 CHAMP 2002 (model 2003) pilot pytania

Post autor: plx211 » ndz lut 07, 2016 21:04

Witam, z gory przepraszam za brak Polskich znakow, i ewentualne bledy ortograficzne/interpunkcyjine. Jesli zly dzial, prosze o przeniesienie.
Stalem sie w ostatnim czasie wlascicielem golf'ika (model podany w nazwie tematu. Musze sie pochwalic ze ma tylko 74K na liczniku :) ).
Auto z tego co pamietam mialo w opisie alarm, ale nie stety wsrod kluczykow nie bylo zadnego pilota (kluczyki mam najzwyklejsze, bez przycisku).
Jako ze zamek sterowany pilotem to bardzo przydatna rzecz dla mnie, postanowilem troche poszukac na necie.
Jako ze nie jestem mechanikiem nie lapalem sie za dochodzenie do modulu komfortu droga fizyczna. Za to pobralem aplikacjie DeltaScan 5.0 (akurat posiadalem w domu kabel, najtanszy ale jest ;) ), i odczytalem przy pomocy tego parametry tego modulu.
I teraz nasuwa sie pytanie: Co musze zrobic jesli chcial bym zamykanie i alarm na guzik? Czy wystarczy tylko zakup kluczka i zaprogramowanie go? Czy moze musze zrobic cos wiecej?

p.s.
wynik z programu
Obrazek



Aligator30
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: śr lis 09, 2011 19:31
Lokalizacja: SPS

GOLF 1.4 CHAMP 2002 (model 2003) pilot pytania

Post autor: Aligator30 » ndz lut 07, 2016 21:54

plx211, modul komfortu który posiadasz nie obsluguje pilotow chcac miec z obslugą fal radiowych musisz go wymienic na modul z koncowka B i dorobic wtyczke 15 pinową



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości