Golf4 problem z centralnym zamkiem i ogólnie z zamkami.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krzysiekp
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob maja 13, 2006 00:28
Lokalizacja: Wrocław

Golf4 problem z centralnym zamkiem i ogólnie z zamkami.

Post autor: krzysiekp » pn sty 25, 2016 17:09

Witam,

Mam golfa 4 rocznik 2002. Od jakiegoś czasu mam problem z otwarciem/zamknięciem tylnych lewych drzwi. Zamykam z pilota i zamykają się wszystkie oprócz tych lewych tylnych. Z otwarciem jest podobnie - otwieram i tylne lewe nie otwierają się. To się dziej co jakiś czas, ale w miarę często. Jak nie mogę zamknąć to czasami pomoże otwarcie drzwi i ponowne zamknięcie. Jak się nie uda to muszę ręcznie przycisnąć "dzyndzla od zamykania. Jak nie mogę otworzyć tych tylnych lewych to trzeba klamkę od wewnątrz pociągnąć i ponownie włączyć otwieranie z pilota. Co to może być?
Co zauważyłem jeszcze - nie działa mi to zabezpieczenie przed otwieraniem drzwi przez dzieci. Jak go włączę to i tak można otworzyć drzwi tylne. Może to coś jest powodem tych problemów z otwieraniem/zamykaniem tych tylnych drzwi. Jeżeli nie to co to może być, że nie można włączyć blokady?

z góry dzięki za pomoc


krzysiekp
Golf III GTI TDI 20Jahre
Golf IV Kombi ASZ 130KM
Wrocław

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Golf4 problem z centralnym zamkiem i ogólnie z zamkami.

Post autor: Qto » pn sty 25, 2016 17:35

w jaki sposób włączasz ta blokade? bo może masz na myśli blokadę przycisków szyb w tylnych drzwiach..
co do zamka to pewnie standardowy problem z którym walka jest opisana w dwóch tematach w FAQ



krzysiekp
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob maja 13, 2006 00:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Golf4 problem z centralnym zamkiem i ogólnie z zamkami.

Post autor: krzysiekp » pn sty 25, 2016 17:38

Qto pisze:w jaki sposób włączasz ta blokade? bo może masz na myśli blokadę przycisków szyb w tylnych drzwiach..
co do zamka to pewnie standardowy problem z którym walka jest opisana w dwóch tematach w FAQ
pomyliłem z tą blokadą - faktycznie to jest do szyb

czyli pozostaje tylko problem tych drzwi

chodzi o ten FAQ?
viewtopic.php?f=14&t=457148" onclick="window.open(this.href);return false;
drugiego nie znalazłem


krzysiekp
Golf III GTI TDI 20Jahre
Golf IV Kombi ASZ 130KM
Wrocław

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości