Dot. podświetlenia deski rozdzielczej

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jery21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lip 01, 2009 20:35
Lokalizacja: Puławy

Dot. podświetlenia deski rozdzielczej

Post autor: jery21 » sob gru 26, 2015 00:18

Witam. W moim Golfiku mam pewien problem. Zaczęła migać mi deska rozdzielcza i podświetlenie zegarów. Po jakimś czasie miganie ustało. Zamontowałem drugi potencjometr od regulacji podświetlenia deski ale ściemnia mi tylko pokrętła od regulacji nawiewu a zegary zostają bez zmian( na wcześniejszym potencjometrze było tak samo). Czy ktoś miał już taki problem.

Mój golf to Golf 4 1.9 TDI 2000r



karmelos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 17:16

Dot. podświetlenia deski rozdzielczej

Post autor: karmelos » ndz gru 27, 2015 17:45

Witam. W mojej borówce miga podswietlenie zegarow i nawiewow po tym jak zatankuje samochod. wie ktos moze co to za przyczyna? mam tez problem z jednym swiatlem. raz swieci mocniej raz slabiej a czasem wogole... postojowka swieci. zarowka nowa zalozona.



Awatar użytkownika
sobota1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 06, 2010 15:02
Lokalizacja: szczecin

Dot. podświetlenia deski rozdzielczej

Post autor: sobota1 » czw gru 31, 2015 11:54

sprawdz punkty masowe w tylnch lampach,byc moze przy liczniku tez masz problem z masa i dlatego miga


Obrazek
viewtopic.php?f=88&t=316791" onclick="window.open(this.href);return false; moj strażak variat:)
http://vag-grupa.pl/viewtopic.php?t=37" onclick="window.open(this.href);return false;

jery21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lip 01, 2009 20:35
Lokalizacja: Puławy

Dot. podświetlenia deski rozdzielczej

Post autor: jery21 » sob sty 02, 2016 10:19

Jak jeszcze dzisiaj jechałem to zauważyłem, że po około pół godziny jazdy sciemnia mi się wyświetlacz komputera między zegarami. Tak jakby dostawał za mało prądu oraz nie działa mi przełącznik komputera w manetce.

A gdzie szukać tych punktów masowych?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości