golf II 1.9TDI jak podpiąć licznik z 2

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

daniel222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lip 25, 2015 20:08

golf II 1.9TDI jak podpiąć licznik z 2

Post autor: daniel222 » pt lis 20, 2015 12:27

witam chciał bym mieć oryginalny licznik z golfa 2 . kable polutowałem niby dobrze według znalezionych opisów niby to samo ale no zrobiłem to . i działa tylko kontrolka oleju podświetlanie zegara , kontrolka świateł długich ,i powiedzmy że działa obrotomierz ale nie za dobrze bo auto pewnie ma z 3 tyś obrotów a on pokazuje może 1100 obr . Może ktoś mi podpowie co może być . bo przecież ludzie zapinają do wiązki z golfa 2 licznik z golfa 3 i to działa . To czemu jak mam wiązkę z golfa 3 i chce mieć licznik z 2 to nie działa jakieś pomysły co by mogło być ? licznik działa na bank bo w wcześniejszym silniku go miałem i pokazywał wszystko. a i plusa mam , i plusa po stacyjce też mam i masę też mam . Prosił bym o szybką odpowiedz :)



Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1932
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

golf II 1.9TDI jak podpiąć licznik z 2

Post autor: Hubi14 » pt lis 20, 2015 21:36

po primo to musi być licznik od diesla, po drugie w dieslu obrotomierz w Golfie II bierze sygnał z wyjścia "W" alternatora



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

golf II 1.9TDI jak podpiąć licznik z 2

Post autor: Klaudek » wt lis 24, 2015 22:34

Obrotomierz z wyjścia W alternatora, ślimak na linkę do skrzyni i linka pod licznik i jeszcze mostek na przewodzie do kontrolki od kierunków bo w mk2 jest tylko jedna kontrolka a w mk3 prawy lewy. :bigok:

Reszta się zgadza chyba że w skrzynce pomieszałeś.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości