Proszę o pomoc w zakodowaniu pilota zamka centralnego.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adriaanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 23:11

Proszę o pomoc w zakodowaniu pilota zamka centralnego.

Post autor: adriaanos » pt lis 20, 2015 12:34

Witam, mam pewien problem z centralnym zamkiem, od zakupu nie działał z pilota, przekręcając kluczyk w drzwiach bardzo dobrze zamyka wszystko.Lecz idzie zima i wolę go naprawić :D Nie mogę znaleźć żadnych informacji w języku polskim, auto przyjechało z niemiec. Model sterownika to IP-500TWL, jakaś firma Inca Pro czy coś takiego. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat ani po polsku ani po angielsku. Sterownik wygląda tak (foto znalezione w sieci) : http://www.inca-pro.de/ebay/mh/ip500tw- ... pnp-01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;. Widziałem na allegro podobne wizualnie sterowniki, może ktoś ma coś takiego i wie jak zakodować pilot ? Uszukałem się w internecie ale jedyny opis pasujący do mojej centralki nie działa. Należy przytrzymać przycisk na sterowniku aż zapalą się lampki kierunkowskazów i wcisnąć jakiś przycisk na pilocie, ale to nie działa, lampki się zapalają lecz po naciskaniu przycisków na pilocie nic sie nie dzieje. Możę ktoś ma jakiś pomysł jak to zakodować ? Dziękuję za wszelką pomoc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 28 gości