Problem z zamkiem oraz alarmem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
olekdz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lis 07, 2015 19:57
Lokalizacja: Trowbridge, UK

Problem z zamkiem oraz alarmem

Post autor: olekdz » sob lis 07, 2015 20:28

Witam. Od niedawana jestemm posiadaczem VW BORY rok.2000 2.0 benzyna. Problem który mam w samochodzie dotyczy zamków w aucie oraz alarmu. Kiedy kupilem auto posiadlo dwa kluczyki jeden do zamka drzwi kierowcy oraz drugi (uzywany do odpalnia auta oraz pasowal do drzwi psazera i bagaznika). Kiedy otworzylem dzrwi kierowcy (kluczykiem nr 1) to po 1-2min wlaczał sie alarm wlozenie do stacyjki klucyzka i przelaczenie w opcje zaplon wylaczało go. Problem po paru dniach byl wiekszy poniewaz jak zamknelem drzw kieorwcy tak juz nie moglem ich otworzyc, wiec uzywalem dzrwi pasazera lecz gdy otwieralem te drzwi alaram odrazu sie właczał i musialem szybko wlozyc kluczyk do stacyjki aby wylaczyc go. Dzis rozberalem dzrwi i udalo mi sie otwrozyc dzrwi kierowcy wyjełem tez zamek i po sprawdzeniu chodzi jak trzeba zamyka otiwera lecz po podlaczeniu do kostki(od centralnego) na nowo otiwera sie ale gdy juz zamkniemy to nie chce sie otworzyc wiec postanowilem nie podłaczac go do kostki i otiwerac tylko te dzrwi klyczykiem nr 1. Po sprawdzneiu i zamontowniau wszytko wygladało ze działa lecz gdy zamknełem auto i chcialme ponownie otrzyc (odlaczone dzrwi kierowcy) musialem pare razy krecic klczykiem aby otworzyc dzrwi (sluchac prace zamka) lecz dzrwi nadal sa zamkniete. Gdy juz otworze alarm wyje ,natomiast otwietacaj z storny pasazera problme nadal ten sam. Prosze o pomoc, czy ktos z was spotkał sie z takim problemem ? Dzieki !!! :) Pozdrawiam



maksiu654
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:17
Lokalizacja: okolice wro

Problem z zamkiem oraz alarmem

Post autor: maksiu654 » czw lis 12, 2015 19:29

alarm rozbrajany jest z wkladki.
podaj kolory przewodow ktore ida do zamka. do tej kostki ktora odlaczyles



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości