wymiana serwa z powodu awarii esp

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hary71
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 27, 2013 15:32

wymiana serwa z powodu awarii esp

Post autor: hary71 » śr wrz 16, 2015 22:02

Witam ponownie. Postanowiłem sprawdzić jak się zachowa układ hamulcowy po odłączeniu czujnika/włącznika STOP. W sensie czy przy odłączonym włączniku STOP też wyłączy się ESP no i rozregulowałem ten włącznik ( wtedy jeszcze nie wiedziałem jak on działa) w taki sposób że przestały działać światła stopu. Rozbierając ten włącznik trochę go połamałem ale jakoś poskładałem i mimo wszystko kupiłem nowy i ESP już się nie wyłącza. Czyli u mnie był problem włącznika STOPu choć komputer tego nie sygnalizował.
No i mam teraz pytanie - przejmować się tym że znika podciśnienie z węża do serwa po wyłączeniu silnika czy olać to skoro działa wszystko jak należy. Pedał hamulca naciskam tak samo delikatnie jak pedał gazu więc chyba to bardzo dobre działanie jest?
Jeszcze sprzęgło mogłoby tak leciutko chodzić :D


66 KW ALH 1/2 MFA

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

wymiana serwa z powodu awarii esp

Post autor: grg474 » czw wrz 17, 2015 06:29

hary71 pisze:No i mam teraz pytanie - przejmować się tym że znika podciśnienie z węża do serwa po wyłączeniu silnika czy olać to skoro działa wszystko jak należy.
olej - pewnie zaworek zwrotny na wężu do serwa nie trzyma


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości