Golf IV ARL po odpaleniu gaśnie.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maaatti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 03, 2014 07:21

Golf IV ARL po odpaleniu gaśnie.

Post autor: maaatti » sob wrz 05, 2015 17:41

Witam, przeszukałem całe forum, jednak odpowiedzi na nurtujący mnie problem nie znalazłem.
Poniżej opiszę problem:

Jadąc auto zgasło, po przekręceniu stacyjki nie było słychać pompy paliwa, ok do domu 400 metrów, chcialem dojechać na rozruszniku wiadomo.
zabieg się udał, auto stoi w garażu jednak są z nim problemy; teraz po przekręceniu stacyjki pompę słychać jednak pojawia się napis immo actived a za chwile Engine Workshop. Auto odpala i za sekunde gaśnie. Cały czas miga kontrolka od immo oraz od świec żarowych...

ale żeby było jeszcze ciekawie, żaden VAG nie podchodzi, nie ma w ogole łączności z komputerem auta więc nie ma możłwości komputerowego zdiagnozowania problemów. (przed awarią wszystko ładnie śmigało)

jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? od czego zacząć? ktoś może miał coś podobnego?

silnik 1.9 tdi arl

z góry dzięki za odpowiedzi



Awatar użytkownika
ROBAL_26
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 18:50
Lokalizacja: Karsibór k.Wałcza

Golf IV ARL po odpaleniu gaśnie.

Post autor: ROBAL_26 » sob wrz 05, 2015 19:55

maaatti, posprawdzaj wszystkie połączenia kostek związanych z immo ,tzn wtyczkę przy cewce stacyjki ,pastylkę w kluczyku , kostki przy liczniku ,złącza przy sterowniku silnika .ok :bigok:


Był ATD 101KM 240NM jest ARL+ 185KM 371NM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości