Ogrzewanie tylnej szyby.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: Heavy20122 » śr sie 26, 2015 18:02

Witam, mam pewien problem otóż na tylnej szybie, idą kabelki grzewcze od ogrzewania, i po środku na kawałku ok 5cm dwa druty mi się przepaliły, reszta działa, i stąd moje pytanie czy są ludzie którzy się tym zajmują, i w jakim przedziale cenowym się to mieści,albo jak są jakieś domowe sposoby na przeczyszczenie tych drucików czy coś proszę pisać. Z góry THX.


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: muszkatobiasz » śr sie 26, 2015 18:11

można kupić specjalny klej do klejenia tych pasków na szybie kładziesz jak lakier na paznokcie takim pędzelkiem tworząc ścieżkę a najlepiej taśmą obkleić z dwóch stron tworząc szerokość paska przelecieć klejem i zerwać taśmę



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: Heavy20122 » śr sie 26, 2015 19:13

Nie wiesz przypadkiem gdzie dostane takie coś i jak to się specjalistycznie nazywa >>? W poście napisałem że się przepaliły ale chodziło mi że się spaliły na długości ok. 5 cm :D


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9233
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: wesol » śr sie 26, 2015 19:34

nie przepalily a zdrapane zostaly ewentualnie jakis defekt w fabryce przy nadruku tych lini. Ja u siebie to takei male chyba dwa przerwania naprawilem tym ala klejem ale mialem tez cos kolo 10 mm przerwania to tam juz musialem dac taki cieniutki drucik miedziany i tym klejem na koncach pokleiłem i grzeja ladnie teraz szyba.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: muszkatobiasz » śr sie 26, 2015 21:12

http://allegro.pl/klej-do-naprawy-ogrze ... 19627.html" onclick="window.open(this.href);return false; jest też lakier http://allegro.pl/lakier-przewodzacy-pr ... 84935.html" onclick="window.open(this.href);return false; ale nie wiem które lepsze bynajmniej u mnie w sklepie motoryzacyjnym ma na miejscu takie coś



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: Heavy20122 » śr sie 26, 2015 21:17

Dzięki za info temat do Zamknięcia*


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9233
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: wesol » śr sie 26, 2015 21:53

to to samo. Mam to drugie ten klej niby dokladnie to kiedys kupiłem.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości