Brak wyświetlania temperatury zewnętrznej na FIS

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Brak wyświetlania temperatury zewnętrznej na FIS

Post autor: macabra_ » wt sie 25, 2015 15:33

Co prawda problem dotyczy Octavii ale może tutaj też ktoś będzie w stanie mi pomóc :)

Jestem na etapie podłączania w Octavii 1 Tour 2006 (posiada Climatronic i oryginalnie miała MFA) licznika ze Skody Superb z pełnym FIS'em - prawie wszystko udało się już opanować (prędkość, kodowanie itp.) poza jednym problemem - licznik z Superba po podłączeniu w Octavii nie wyświetla na FIS'ie temperatury zewnętrznej. Nie jest to spowodowane uszkodzeniem ponieważ na dwóch licznikach jest to samo, natomiast po podłączeniu w Octavii Full FIS'a np. z Golfa temperatura wyświetla się normalnie. Niestety inne wsady (z Passata, Golfa, Octavii itp) nie działają z licznikiem z Superba, dlatego w grę wchodzi jedynie edycja eepromu. I tu pojawia się problem - czy ktoś wie które komórki w eepromie licznika odpowiadają za wyświetlanie temperatury zewnętrznej na FIS'ie? Taka informacja pozwoliłaby mi mi porównać zawartość komórek w wsadach z Octavii i Superba i może wtedy udałoby się rozwiązać ten ostatni problem :) Z góry wielkie dzięki za pomoc! :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 54 gości