dym ze stacyjki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jubar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 19, 2014 13:19

dym ze stacyjki

Post autor: jubar » pt maja 08, 2015 17:32

Witam. Ostatnio podczas psikania kilka razy spryskiwaczami ze stacyjki, obok przycisku świateł awaryjnych poleciał dym. Jakby coś się przepaliło. Wczoraj podczas stania na światłach również stamtąd wydobył się dym. Nie jest taki jakby cały czas coś się paliło, tylko jest jakby jednorazowy. Zdjąłem osłonę stacyjki ale nie zauważyłem nic niepokojącego. Co może być przyczyną tego? Dodam że wcześniej tego nie było, tylko w ciepłe dni.
Czytałem inne tematy, ale chciałbym żebyście tutaj się wypowiedzieli, tym bardziej że tak jak mówię: zaczęło się to dziać w ciepłe dni.
Cała elektryka działa jak najbardziej prawidłowo.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

dym ze stacyjki

Post autor: Haki » pt maja 08, 2015 22:41

Rozbierz wszystkie osłony ,,, i przejrzyj wszystkie połączenia kości - wtyki etc ,, bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko autko się pali od elektryki ...

Jaki był swąd ? palonego plastiku ? czy coś innego ?


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

jubar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 19, 2014 13:19

dym ze stacyjki

Post autor: jubar » pt maja 08, 2015 22:49

Dym był tak krótko że nawet nie zdążyłem powąchać, tym bardziej że były otwarte szyby. Jutro dokładnie wszystko przejrzę i napiszę.



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

dym ze stacyjki

Post autor: Klaudek » sob maja 09, 2015 10:31

Winny jest kurz który się zebrał w szczelinach pomiędzy przełącznikami od wycieraczek/kierunkowskazów/mijania/drogowych. Zdejmij osłone, przeczyść pędzelkiem i przedmuchaj dobrze tą szczeline w której są styki. :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości