Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: wojtas8346 » wt kwie 28, 2015 20:55

Witam Panowie mam problem kupiłem kompletnego swapa vr6 z passata do mojego golfa okazało się ze we wiązce jest straszny bałagan kable porozcinane jakoś dziwnie połączone kostki 4 pinowej do czujnika wody nie ma ktoś wyciął ogólnie straszny bałagan i zdecydowałem się na zakup nowej lecz obdzwoniłem całą tablice i allegro i nikt nie posiada wiązki do vr-a na aparacie oprócz jednego gościa który ma lecz ma pod starego kompa tzn tego metalowego i pytanie moje jakie są różnice między tymi komputerami tzn między tym nowym w plastikowej obudowie którego ja mam a tym w metalowej czy jeśli kupię kompa w metalowej obudowie i wiązkę pod niego wszystko będzie grało czy muszę coś zmienić drugie pytanie po odpaleniu golfa na tej wiązce co mam pali co jakiś czas przekaźnik pompy paliwa ten w prawym dolnym rogu z tego co doczytałem powinien tam być przekaźnik nr 67 lub 167 a ja mam 80 i z golfa ze szrotu z którego wyciągałem przekaźniki też był 80 czy on też może tam zostać ? czy powinien być ten 67 ? bo znowu kumpel i kuzyn w abf-ah mają przekaźniki 67 Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)



Mozzambik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: czw lut 26, 2015 16:36

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: Mozzambik » wt kwie 28, 2015 20:58

Może jeszcze raz , od nowa , gramatycznie ?



wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Re: Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: wojtas8346 » wt kwie 28, 2015 21:25

Mozzambik pisze:Może jeszcze raz , od nowa , gramatycznie ?
Witam Panowie. Mam problem, kupiłem kompletnego swapa VR6 z Passata do mojego Golfa III. Okazało się, że w wiązce jest straszny bałagan; kable porozcinane, dziwnie połączone kostki, 4 pinowej do czujnika wody nie ma, ktoś wyciął. Ogólnie straszny bałagan. Zdecydowałem się na zakup nowej wiązki, obdzwoniłem całe olx i allegro; nikt nie posiada wiązki do vr-a na aparacie, oprócz jednego gościa, tylko że ma pod starego kompa, tzn tego metalowego. Pytanie moje - jakie są różnice między tymi komputerami (tzn między tym nowym w plastikowej obudowie którego ja mam, a tym w metalowej), i jeśli kupię kompa w metalowej obudowie i wiązkę pod niego, to czy wszystko będzie grało czy muszę coś zmienić?Drugie pytanie, po odpaleniu golfa na tej wiązce co mam, pali co jakiś czas przekaźnik pompy paliwa ten w prawym dolnym rogu, z tego co doczytałem powinien tam być przekaźnik nr 67 lub 167 a ja mam 80 (z golfa ze szrotu, z którego wyciągałem przekaźniki też był 80). Może on tam też zostać? Czy powinien być ten 67 ? Znajomi w ABF-ach mają przekaźniki 67. Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.



wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: wojtas8346 » czw kwie 30, 2015 17:51

widzę ze na zwróceniu uwagi o gramatyce się skończyło dzięki



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: jeryk10 » pt maja 01, 2015 09:28

Przekaźnik 67 i 167 to są te same przekaźniki i taki załóż . Nie kupuj drugiej instalacji tylko zregeneruj starą . http://a2resource.com/electrical/manage ... r6aba.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: wojtas8346 » pn maja 04, 2015 17:39

kurde nie za bardzo z tego linku się mogę odczytać ;/ nie znam się na elektryce za bardzo może jest ktoś z małopolski lub ze śląska kto by mi to zrobił bądź ma taką wiązkę na wzór



wojtas8346
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 19:46

Zmiana wiązki vr6 przekaźnik pompy paliwa

Post autor: wojtas8346 » pn maja 04, 2015 18:46

golf odpalił lecz trzyma obroty 4000tys co może byś przyczyną silniczek krokowy czy tps?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości