Rezystancja maty lusterka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

solo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 01, 2010 13:47
Lokalizacja: WZW WR

Rezystancja maty lusterka

Post autor: solo » pt lut 13, 2015 18:47

Mam pytanie ile powinna w passacie wynosić rezystancja maty dla sprawnego lusterka bo wyjąłem wkład lusterka zmierzyłem i wynosi 10.3 zmierzyłem rezystancję maty nowej GB-10S wynosi 11.5 a rezystancja maty GB-8S wynosi 16.6
Zimna mata oryginalna na dworku miała prawie 9 w mieszkaniu jak nabrała temp pokojowej ma 10.3
Jak to w końcu jest z ta rezystancja


Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, ale nie wiemy czemu, a teoria jest wtedy, gdy wiemy wszystko, ale nic nie działa

solo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 01, 2010 13:47
Lokalizacja: WZW WR

Rezystancja maty lusterka

Post autor: solo » sob lut 14, 2015 10:35

Podłączyłem dzis miernik do lewego lusterka w ogóle nie dochodzi napięcie do lewego lusterka ani jednego volta nawet nie ma prawe ładnie grzeje bo niecała minuta i jest cieple. Gdzie szukać przyczyny?
Dodam ze myślałem ze mata pada bo na jesieni objawy były takie że lusterko lewe wolniej się nagrzewało niż prawe i tak jak by nie cała powierzchnia jego była ogrzewana. Jest jeden bezpiecznik na oba lusterka czy każde lusterko ma swój bezpiecznik


Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, ale nie wiemy czemu, a teoria jest wtedy, gdy wiemy wszystko, ale nic nie działa

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Rezystancja maty lusterka

Post autor: Qto » sob lut 14, 2015 12:51

solo pisze:Gdzie szukać przyczyny?
mógłbyś napisać w jakim aucie...



solo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 01, 2010 13:47
Lokalizacja: WZW WR

Rezystancja maty lusterka

Post autor: solo » sob lut 14, 2015 14:30

Qto pisze:mógłbyś napisać w jakim aucie...
auto to pasek B5 FL 2.0 8V 116KM 2002r silnik azm


Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, ale nie wiemy czemu, a teoria jest wtedy, gdy wiemy wszystko, ale nic nie działa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości