Prośba o zdjęcie czujnika i wiązki światła stop Passat b6

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

przemekb6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 22, 2014 23:27

Prośba o zdjęcie czujnika i wiązki światła stop Passat b6

Post autor: przemekb6 » czw lut 05, 2015 13:03

Witam tak jak w temacie czy znalazł by się ktoś życzliwy i zrobiłby mi zdjęcie wiązki dokąd idzie lub skąd wychodzi z głównej wiązki, ponieważ przy składaniu deski gdzieś mi się ta wtyczka zapodziała i po dwóch godzinach macania wiązki poddałem się... znalazłem kilka zdjęć na internecie ale żadno nie jest zrobione by pokazać gdzie ta wiązka idzie do góry a to jest najważniejsze... Chodzi o czujnik świateł stop mniej więcej skąd wychodzi z głównej wiązki proszę o pomoc.

P.S czy ktoś wie o od czego jest tan kawałek wiązki załączony na zdjęciu ? to jest moja druga zagadka... Wychodzi ona z głównej wiązki nad schowkiem Obrazek



Awatar użytkownika
lxxx20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt cze 10, 2014 11:40
Lokalizacja: Płock / Sierpc

Prośba o zdjęcie czujnika i wiązki światła stop Passat b6

Post autor: lxxx20 » czw lut 05, 2015 13:45

Ja bym szukał multimetrem - opcja ''brzęczek" i jeden przewód podpiąć pod światło stopu a drugim sprawdzać po kolei wtyczki, po za tym mniej więcej wiadomo że wiązka idzie na tył więc raczej bym obstawiał te wiązki.

No chyba że głupoty gadam i tak się nic nie znajdzie (chociaż zawsze tak robię jak nie mogę znaleźć przewodu ) to niech mnie ktoś poprawi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości