Uszkodzony moduł komfortu?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Uszkodzony moduł komfortu?

Post autor: Kavior » pn lut 02, 2015 12:56

Witam
W mojej golfinie po zwarciu przewodów w przelotce drzwi/nadwozie przestały działać elektryczne szyby, lusterka i centralny na pilota. Po włożeniu kluczyka do drzwi i przytrzymaniu szyby mogę otwierać i zamykać. Bezpieczniki wszystkie sprawdziłem, są ok. Również te nad przekaźnikami pod kierownicą i akumulatorze. Czy to oznacza, że moduł komfortu powiedział papa? Mój to 1j0959799ah, mam cztery elektryczne szyby, lusterka i kluczyk scyzoryk. Czy podmieniając moduł o takich samych numerach wszystko będzie działać ? Vaga podłączałem i nie mogę się podłączyć z modułem.
Pzdr :pub:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Uszkodzony moduł komfortu?

Post autor: Qto » wt lut 03, 2015 01:42

Jeśli jesteś pewny ze wszystkie bezpieczniki ok...to chyba tylko podmiana komfortu została
Kavior pisze:Czy podmieniając moduł o takich samych numerach wszystko będzie działać ?
Jeśli wsadzisz od angola lub z hatchabacka (niezależnie ile furtek) do kombi lub sedana to nie będzie wszystko działać...ale da się to ogarnąć. Na necie kupno modułu nie angielskiego jest trudne :)
3D i 5D są zamienne (mechaniczna klamka bagażnika), oraz kombi z sedanem (elektryczna klamka bagażnika)



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Uszkodzony moduł komfortu?

Post autor: riccardoa » wt lut 03, 2015 08:54

Przeczytaj post 1193 http://forum.vw-passat.pl/threads/1130- ... VAG/page60" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Uszkodzony moduł komfortu?

Post autor: Kavior » wt lut 10, 2015 11:37

Znalazłem wreszcie czas by pogrzebać przy golfinie. Moduł komfortu na szczęście ocalał, nie miał tylko zasilania. Nie łączył przewód z modułu do bezpiecznika 14. Przy okazji wymieniłem mikrostyk w zamku i wszystko ładnie działa. Dziekuje za pomoc :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości