Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check eng

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

edzio2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 22:06

Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check eng

Post autor: edzio2 » pn sty 05, 2015 14:44

sam nie zrobi ,bo nie ma czym.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check eng

Post autor: grg474 » pn sty 05, 2015 19:10

edzio2 pisze:sam nie zrobi ,bo nie ma czym.
wiec na przyszłość dając odpowiedź
edzio2 pisze: qwee napisał(a): Czy można tą kontrolkę zgasić programowo wraz z komunikatem na wyświetlaczu tak aby nie denerwowała?


Żaden problem
dopisz pod warunkiem, ze masz taki a taki kabel, taki a taki program lub udasz się do specjalisty :pub:
Udzielenie odpowiedzi można sugeruje że jak gość podał, że ma
qwee pisze:chińskim vag k+can commander
i dostał odpowiedź że można to bedzie ciąg pytań a jak , w kórym miejscu itd. a jest to ewidentne wprowadzenie gościa w błąd

qwee podjedź do gości co ci zrobią zmiany w sterowniku silnika tj. wyłączą egr i przy okazji jeszcze dołożą parę kucyków pod maskę :bigok:
Albo po prostu napraw


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

qwee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: czw gru 27, 2012 15:29

Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check eng

Post autor: qwee » pn sty 05, 2015 22:17

Nie wymieniałem EGRu, nie mam zaplecza części zamiennych, żaden mechanik ze mnie. Chciałbym rozeznać temat aby naprawić to najmniejszym kosztem. Jedyne co zrobiłem to wyczyściłem ustrojstwo, ale to nie rozwiązało problemu. Na oko to nawet to czyszczenie nie było niezbędne bo wyglądał na względnie czysty. Programowe zgaszenie i trwałe usunięcie komunikatu pomogłoby przy ewentualnej próbie zaślepienia tego w moim czy innym aucie.



edzio2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 22:06

Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check eng

Post autor: edzio2 » wt sty 06, 2015 00:07

grg474 pisze:dopisz pod warunkiem, ze masz taki a taki kabel,
sory chłopaki ,ale wam się wydaje ,że inwestując w kable 20,czy 100zł da się zrobić wszystko.
z mojej strony jak ma czym zgrać i zapisać ster to 200 za obróbkę softu i będzie . :bigok:



qwee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: czw gru 27, 2012 15:29

Re: Która poduszka zwraca taki błąd? + EGR - kontrolka check

Post autor: qwee » śr sty 07, 2015 08:11

edzio2 pisze:
grg474 pisze:dopisz pod warunkiem, ze masz taki a taki kabel,
sory chłopaki ,ale wam się wydaje ,że inwestując w kable 20,czy 100zł da się zrobić wszystko.
z mojej strony jak ma czym zgrać i zapisać ster to 200 za obróbkę softu i będzie . :bigok:
Absolutnie nie wydaje mi się tak. Pytam gdyż chcę rozeznać temat i naprawić najmniejszym kosztem. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Zabiorę się za poduszkę w najbliższym czasie i ewentualnie wrócę z nowymi problemami.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości