Immobilajzer ECU

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Apfelnektar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 21:14

Immobilajzer ECU

Post autor: Apfelnektar » wt lis 11, 2014 14:51

Hejo! zakupiłem nowy sterownik do samochodu , silnik 1.8t agu . Nowy sterownik dlatego że na starym był pół can i nie pokazywało spalania . Sprawa się rozbija o to że po przekładce miało nie być immo na ecu , po przekręceniu chwila nadziei bo immo zgasło , przekręcam odpalił i zgasł , więc immo się nie zgadza podobno da radę to zrobić vag-com kolega z forum mnie przekierował na stronkę http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... U_Swapping" onclick="window.open(this.href);return false; tylko ja nie mam kabla rossa a kkl viakena no i nie wiem czy to będzie działać właśnie instaluję xp-eka bo na win7 czasami się łączy i jakieś dziwne rzeczy wyskakują a czasami nie . Proszę o pomoc bo u okolicznego magika chce ode mnie 350 zł :-(


Doczytałem na forum że wystarczy vag-com i dosłownie kilka linijek a mianowicie

Immo -> Adaptacja -> Kanał 00 -> Wartość 0 -> Test -> Save -> Gotowe

To naprawdę jest takie proste ? :helm:



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Immobilajzer ECU

Post autor: grg474 » wt lis 11, 2014 21:59

Apfelnektar, masz VAG - wejdź w sterownik silnik - pokaże ci się nr sterownika a poniżej sprawdź czy sie pokazuje nr nadwozia i czy ten nr jest inny od twojego. Jeśli nie pokazuje się nr nadwozia to odczytaj pin z licznika, wejdź w licznik, wpisz ten pin, potem adaptacja , kanał 00 wartość 00 test i save. Wyłączasz stacyjkę, włączasz i jeśli nadal masz problem z odpaleniem to login, a potem ponownie naucz kluczyki


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Apfelnektar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 21:14

Immobilajzer ECU

Post autor: Apfelnektar » śr lis 12, 2014 14:50

Obeszło się bez pinów wbiłem tak jak mi napisał jeden forumowicz i wszystko działa , dziękuję za poświęcony czas bo dzięki temu jestem do przodu 300 zł a wystarczyło kliknąć pare razy i po sprawie .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości