Nie działają wycieraczki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Rockmen90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 21, 2012 18:01
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Nie działają wycieraczki

Post autor: Rockmen90 » pn lis 10, 2014 01:03

Witam.

Mam problem z niedziałającymi wycieraczkami. Chodzi o to, że ściągnąłem manetki ponieważ czyściłem kostkę stacyjki i jak poskładałem wszystko do kupy, okazało się, że wycieraczki nie działają ( cały przełącznik ). Co może być przyczyną tego problemu? Czy ma to jakieś powiązanie z popsutym ecu? Podkreślam, że bezpiecznik nie jest spalony a silniczki działają bo sprawdzałem.



Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

Nie działają wycieraczki

Post autor: Radzio0018 » pn lis 10, 2014 01:36

A masz zasilanie po stacyjce , itd ? Bo wycieraczki dostają prąd właśnie po stacyjce i może coś sobie tam zmajstrowałeś . Możesz jeszcze sprawdzić czy kostki są dobrze wpięte do manetki. Są 4 . I mają wskoczyć na zatrzask .



->KoRbA<-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 01, 2013 20:05
Lokalizacja: Wadowice

Nie działają wycieraczki

Post autor: ->KoRbA<- » pn lis 10, 2014 01:44

Wypnij tą kostkę, podoginaj konektory lekko, sprawdź czy nie ma osadu, wepnij ją porządnie i musi działać :)



Rockmen90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 21, 2012 18:01
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Nie działają wycieraczki

Post autor: Rockmen90 » pn lis 10, 2014 20:37

Dokładnie. Kostka stacyjki do wymiany jak się okazało. Musiała być już padnięta. A jak już jesteśmy przy stacyjce to może dowiem się od was czy jak jest coś nie tak z kostką stacyjki to pompa paliwa może chodzić po przekręceniu kluczyka raz dwa razy ją pompuje a raz jest ciągły dzwięk. Czy to ma z tym związek czy nie? chciałbym jeszcze podkreślić, że po naładowaniu akumulatora pompa brzeczy raz a jak się troche rozładuje to brzeczy na dwa razy.



Z góry dzięki i pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

Nie działają wycieraczki

Post autor: Radzio0018 » wt lis 11, 2014 14:07

W moim golfie jest różnie . Czasami pompuje 2 razy (przekaźnik robi krótką pauzę) , a czasami jest 1 ciągły dźwięk . Moim zdaniem jest to normalne . Nigdy nie miałem problemów z rozruchem , akumulator mam Bosch-a i jest w dobrej kondycji . Ostatnio nawet wymieniałem wszystkie przekaźniki więc i to też nie jest jego wina . :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 90 gości