Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Post autor: edzio » pn kwie 01, 2013 11:10

Klonowanie fajna sprawa ,bo idzie szybko ,ma tylko jedną wadę w przypadku zgubienia klucza,gdy ktoś go znajdzie to może ci autem odjechac.Robisz na aucie nowy ,zawsze można zgubiony usunąć z pamięci,żeby już nie działał w tym aucie.



adrianagent
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 25, 2010 15:46
Lokalizacja: Jarosław

Re: Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Post autor: adrianagent » pt lis 07, 2014 00:25

Witam
Dodam dla potomności że w golfie 4 cabrio 2002 rocznik jest immo3, przez to miałem mały problem z podmianką ECU, najszybszym (dla mnie) rozwiązaniem było zamienić immo3 na stary immo2 z golfa 3 (przelutowując wtyczki, zamieniając transpondery w kluczykach), zrobić adaptacje immo2 do ECU. Dodam że działa
ps. prawie wszystkie kolory kabli się zgadzały nie wliczając jednego gdzie łączyłem czarny z czerwonym (+12V)



Awatar użytkownika
yogi44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 19:14
Lokalizacja: Gosiewo

Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Post autor: yogi44 » czw cze 02, 2016 16:25

podepne sie pod temat. Auto Skoda Octavia 1998r. Kupiłem z jednym oryginalnym kluczykiem. Dorobiłem drugi z immobilaizerem w warsztacie prywatnym. Gościu prawdopodobnie sklonował immo do nowego kluczyka. Wszystko niby dobrze ale rzadko zdarza sie, (np. raz na miesiąc) gdy chce odpalić z dorobionego kluczyka kontrolka immo nie gaśnie na liczniku. Swieci cały czas. Wtedy wyłączam zapłon i powtórnie załączam i wtedy już kontrolka immo gasnie. Dodam ,że na oryginalnym kluczyku coś takiego nigdy sie nie dzieje. Myślałem że trzeba zaprogramować ten nowy kluczyk, odczytałem kod pin licznika, ale nie moge zaprogramować . Wag comem 3.11 chyba ,ustawiam że chce mieć zakodowane 2 kluczyki, ale zaraz wskakuje mi ze tylko jeden i wywala error. Kontrolka immo zaczyna migać na liczniku i lipa - błąd programowania. Ale jęśli ustawie że chce zakodować 1 kluczyk to błędu nie ma - Immo kontrolka nie świeci. Zasadnicze pytanie to: czy w moim przypadku jest potrzeba zakodowania tego drugiego kluczyka? czy może robie coś nie tak albo program za stary?


[img]http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//nowe-avatar-13.gif[/img]

Abisian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 16, 2008 10:30
Lokalizacja: biała rawska
Kontakt:

Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Post autor: Abisian » wt mar 21, 2017 21:06

Może ktoś podpowiedzieć jak przekodować kluczyk do golfa III z 1996 . Potrzebuje przełożyć komputer i nie wiem jak przekodować kluczyk pod nowy komp, dawcą kompa był seat ibiza 6k z tego samego roku



adrianagent
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 25, 2010 15:46
Lokalizacja: Jarosław

Re: Golf 1997/98- programowanie kluczyka IMMO

Post autor: adrianagent » wt sie 29, 2017 19:09

W mk3 immo adaptuje się do ECU
programem: Vag-com lub VCDS
Immo -> adaptacje -> kanał 00 -> wartość 00 -> test -> save --> GOTOWE



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości