Jaki centralny zamek polecacie ?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Qto » wt mar 11, 2014 22:11

Xenerif, tapicerkę pewnie masz zdjętą...to zobacz co się przestawia po przekręceniu kluczyka. Jakieś foto mam...ale kiepsko widać bo celowałem w mikrostyk. Kierunki ?? Manetka, włącznik awaryjek albo same kierunki - kable czarno/biały i czarno/zielony
Eyk88 pisze:Jak najprościej odzyskać pilota?
Jak pies kumpla zjadł pierścionek to...no zgadnij co zrobił :chytry: (pies oczywiście nie ucierpiał)

Kup nową centralkę...jak kupisz tak samą to tylko przepiąć centralki...jak inna to będzie trzeba trochę posiedzieć nad kablami ale pewnie większość (albo wszystkie) będzie wyprowadzona



Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Eyk88 » sob mar 15, 2014 17:00

Ok, założyłem nową centralkę i nowe kluczyki do tego, bo za dużo zabawy z innymi opcjami było.

Nowa centralka to Noxon T3. Zamontowałem i śmiga, ale mam 2 pytanka: jest w nim opcjonalne wyjście 250mA i można je podłączyć do instalacji, żeby domykało szyby z pilota.
Centralkę zamontowałem w lewych drzwiach i nie wiem do którego kabla z wiązki mam go przylutować(mam domykanie z kluczyka, więc obstawiam, że taki kabel w tej wiązce z drzwi jest).

2 pytanie: jakaś trąbka, żebym słyszał, że autko się zamyka do czego mam podłączyć?



kornat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 17:29
Lokalizacja: Podkarpacie

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: kornat » śr paź 15, 2014 17:57

Xenerif pisze:Jest tylko problem jak podłączyć siłownik przy zamku klapy bagażnika. Jeśli ktoś mógłby mi na fotce zaznaczyć gdzie zachaczyć siłowni kto byłbym wdzięczny.
U kolegi w GIV również mam z tym problem. Wrzucam zdjęcie ze strzałkami w którym kierunku poruszają się elementy czy obracaniu kluczykiem
Obrazek
Ma ktoś jakiś pomysł jak to połączyć z uniwersalnym siłownikiem?



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Klaudek » sob paź 18, 2014 12:49

A może koledzy wiedzą od którego z tych chińskich zestawów elektronika ze scyzoryka będzie pasowała do oryginalnej obudowy scyzoryka vw ?

Ten wygląda podobnie, nawet dioda w tym samym miejscu by przypadała.
http://allegro.pl/centralny-zamek-2d-sc ... 92240.html

Robił ktoś taką przekładkę? Te chińskie skręcane scyzoryki wydaje mi sie że sa wątpliwej jakości, ale gdyby przełożyć płytkę do oryginalnej obudowy trzyprzyciskowej to kto wie :otepienie:



Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Eyk88 » ndz paź 19, 2014 23:50

Ot tak to raczej żaden, ale ja sobie wyrzeźbiłem :) Ale zajęło to sporo czasu. Trzeba też było lutować.



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Klaudek » pn paź 20, 2014 19:51

Eyk88, który kupiłeś ? Słyszałem ze te z śrubkami nie pasują właśnie.



Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Jaki centralny zamek polecacie ?

Post autor: Eyk88 » pn paź 20, 2014 21:57

Noxton firma czy jakoś tak i klapki od baterii pod 2 śrubami. W sumie na 1 rzut oka wyglądają ok i pracują ładnie. Ale szybko padają. Dlatego do ori podmieniłem. Ale robiłem to ze 2 dni i mam doświadczenie. A jak masz trochę więcej kasy to lepiej ori kup używkę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości