Włączone wentylatory - Ledy dzienne migają

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kovisoy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lip 21, 2010 14:43
Lokalizacja: śląskie

Włączone wentylatory - Ledy dzienne migają

Post autor: kovisoy » ndz wrz 21, 2014 09:50

witam

zamontowałem światła do jazdy dziennej philipsa zgodnie z instrukcją i niby wszystko ok świecą po zapaleniu silnika , gasną po włączeniu mijania
, ale jest jeden problem który zauważyłem po prawie 3 miesiącach mianowicie gasna na ok 2 sek i świecą ok 10 sek i tak na przemian ale
tylko wówczas kiedy załączy sie wentylator chłodzenia albo wentylatory klimy.Dodatkowo wywala mi czasami błąd sporadyczny związany z funkcjonowaniem
szyny CAN - 18056 - Powertrain Data Bus: Failure P1648 - 35-10 - - - Intermittent
Czytałem o podobnych przypadłościach i odnoszą sie one raczej do nowszych samochodów w których istnieje tkzw . diagnoza lamp typu "zimnego"
lub inny negatywny wpływ ingerencji w układ oświetleniowy .
znalazłem instrukcje kodowania dot wyłączenia diagnozy lamp typu "zimnego oraz Przyciemnianie przednich postojówek ale instrukce te odnoszą
sie do innego typu sterownika dot golfa 5 , - czy podobne opcje występuja w naszych sterownikach ? a może jest jakiś sposób na wyeliminowanie
zakłócenia które powoduje w/wym niedomaganie ?

pozdrawiam



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Włączone wentylatory - Ledy dzienne migają

Post autor: muszkatobiasz » ndz wrz 21, 2014 19:22

może masz problem z ładowaniem alternatora lub sterownikiem w ledach



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości