Climatronic(sprężarka nie odpala)

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

xgabrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 30, 2014 20:16

Climatronic(sprężarka nie odpala)

Post autor: xgabrys » ndz lip 27, 2014 23:33

Witam,
Po załatwieniu wszystkich spraw związanych z mechaniką w moim MK4 1.8t przyszedł czas na klimę.
Opiszę teraz dokładnie problem jaki mnie nęka.
Po zakupie auta klima chodziła przez jakiś czas. Później jednak skończyłą swój żywota. Obstawiałem brak gazu jednak ostatnio podjechalem do faceta od klimy żeby nabić i sprawdzic szczelnosc. Jak się okazało facet odesłał mnie z kwitkiem z powodu tego ze sprezarka sie nie włączyła. sprawdził czy są jakieś błędy ale nic nie znalazl i desłał mnie do elektryka. Jednak wczesniej pojechalem do ojca do warszatu zeby sprawdzic wszyskie bezpieczniki. Po odlaczeniu aku i wyjeciu sterownikow wentylatorow oraz sprawdzeniu bezpiecznikow i kabli zlozylem wszystko do kupy i ku mojemu zdziwieniu sprezarka odpalila. ze sterownika wenylatorow wychodzi stale napiecie 9,5 volt. Pojechalem wiec znow do kolesia na uzupelnienie klimy i sprawdzenie istalacji i wszytsko bylo ok. wykonal mi usługe ozonowania. Po wykonanej usludze wlaczyl silnik i dopiero po kilku minutach odjechalem ale wtedy klima juz nie odpalila i do tej pory nie dzila.
Nie mam pomyslu co moze byc nie tak.
Prosiłbym o jakas rade co moge zrobic. Czy to moze byc wina sterownika wentylatorow?
podrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości