Lewe drzwi - elektryka.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

majsterrrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 03, 2014 11:24

Lewe drzwi - elektryka.

Post autor: majsterrrr » czw lip 03, 2014 20:28

Witam wszystkich serdecznie i z góry dziękuje za pomoc !

Otóż, moj problem polega na tym że po odpaleniu auta i ruszeniu w droge po 10 minutach blokuje się zamykanie szyb. Zeby spowrotem przywrocic je do dzialania trzeba sie zatrzymac, zgasic auto wylaczyc zaplon wlaczyc od nowa i juz działa. Na dodatek całe lewe drzwi maja jakis problem. Nie moge operować szybą pasażera (pasażer swoim guzikiem może, ja nie), tak jak wczesniej wspominalem po 10 minutach blokują się szyby, elektryczne lusterka nie działają i nie pali się dioda alarmu obok guzika w drzwiach kierowcy. Trzech mechaników probowalo robic - kazdy się poddał. Wymieniali jakies bezpieczniki, rozbierali tą elektryke w drzwiach i nic - padła propozycja podjechania i podłączenia go pod komputer. Myslicie, ze coś to da?

Dodatkowo mam pytanko:

GOLF IV 1.4 v16 1999r. hatchback. - kiedy zapali się światełko rezerwy ile jeszcze mi zostało litrów paliwa?

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lewe drzwi - elektryka.

Post autor: Qto » czw lip 03, 2014 22:02

szyby działają w trybie awaryjnym... podłączenie pod kompa by się przydało... Problem powstał nagle czy od początku posiadania auta tak jest ??

ok 7l jest na rezerwie



majsterrrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 03, 2014 11:24

Lewe drzwi - elektryka.

Post autor: majsterrrr » czw lip 03, 2014 22:17

Z tego co wiem to od 5 lat już tak jest. Bo ja kupilem to auto pare dni temu, poprzedni wlasciciel jest ode mnie z rodziny i on tak jezdzil 5 lat nie przeszkadzalo mu to (starsza osoba)

@Edit

a to, ze te szyby dzialaja w trybie awaryjnym, to czyms to groźi?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lewe drzwi - elektryka.

Post autor: Qto » czw lip 03, 2014 22:32

niczym nie grozi...po prostu po 10min przestają działać :bigok:



Awatar użytkownika
kamil1555
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw mar 02, 2006 22:43
Lokalizacja: kuj-pom

Lewe drzwi - elektryka.

Post autor: kamil1555 » czw lip 03, 2014 22:35

Ten tryb jak sama nazwa wskazuje jest po to, aby nic złego się nie stało, jeśli przez te 5 lat tak jeździ to jak widać bardziej problem nie postępuje. Powinieneś podłączyć auto pod komputer, sprawdzić błędy. Może być to wina modułu komfortu, modułów przy silniczkach drzwi, wiązek pomiędzy drzwiami , a modułem.


And remember respect is everything! VCDS 18.5.2, BDM , liczniki grupa VAG (od najstarszych do najnowszych).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości