Hella Celis nie świecą ringi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

papi90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 22, 2010 16:48
Lokalizacja: zielona góra

Hella Celis nie świecą ringi

Post autor: papi90 » śr cze 04, 2014 16:35

Witam mam mały problem otóż posiadam w swoim golfiku lampy hella celis i w jeden z lamp przestały świecić ringi. Podjechałem do elektryka wykryto że uszkodzona jest płytka która jest zaraz koło soczewki do niej dochodzi napięcie ale za nią do kabelków które idą do diod w ringach już nie. Elektryk mówi że muszę gdzieś załatwić taką płytkę lecz nigdzie tego nie mogę dostać powiedział że gdyby miał jej schemat dokładny to by ją zrobił. Czy może ktoś wie czy idzie takową płytkę w ogóle gdzieś kupić albo ma schemat lub pomysł co mogę zrobić ?? z góry dzięki za pomoc
foto o jaką płytkę mi chodzi:
Obrazek



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Hella Celis nie świecą ringi

Post autor: ssarna1 » śr cze 04, 2014 17:07

Ja mam pomysł - wyciągnij płytkę i ją napraw
O kupnie samej płytki możesz zapomnieć


MK3 ADZ->AGU

papi90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 22, 2010 16:48
Lokalizacja: zielona góra

Hella Celis nie świecą ringi

Post autor: papi90 » śr cze 04, 2014 17:23

Jak mam ją naprawić jak sie na tym nie znam nic a nic elektryk się nawet tego nie podjął jak bym miał schemat informacje o tej płytce to elektryk by mi ją zrobił



Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Re: Hella Celis nie świecą ringi

Post autor: Eyk88 » śr cze 04, 2014 18:10

papi90 pisze:Jak mam ją naprawić jak sie na tym nie znam nic a nic elektryk się nawet tego nie podjął jak bym miał schemat informacje o tej płytce to elektryk by mi ją zrobił
Wyjmij i pokaż co z Nią nie tak. Elektryk nie chce się za to brać, bo dużo dłubania i nie chce mu się bo przez ten czas zarobi na kimś innym 3x tyle.



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Re: Hella Celis nie świecą ringi

Post autor: ssarna1 » ndz cze 08, 2014 19:50

papi90 pisze:Jak mam ją naprawić jak sie na tym nie znam nic a nic elektryk się nawet tego nie podjął jak bym miał schemat informacje o tej płytce to elektryk by mi ją zrobił
Proponuję udać się z tym do elektronika :pub:


MK3 ADZ->AGU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości