Samoczynnie włączająca się wycieraczka tył po zapłonie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

paweldzwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr sty 22, 2014 18:06

Samoczynnie włączająca się wycieraczka tył po zapłonie

Post autor: paweldzwo » pn maja 19, 2014 00:23

Witam serdecznie drogich kolegów.

Mam mały problem którym chciałem się podzielić i poprosić o pomoc w jego rozwiązaniu.Mianowicie po przekręceniu zapłonu włącza się samoczynnie wycieraczka tył,jeszcze jakiś czas temu nie działała w ogóle ale dałem do malowania klamkę otwierania tylnej klapy,jak odebrałem auto od lakiernika,i o dziwo nawet się ucieszyłem bo wycieraczka zaczęła działać,ale niestety nie zawsze wtedy kiedy trzeba,dodam również że po zrobieniu 4-5 cykli lewa-prawa,wycieraczka staje,jednak za każdym razem w innym miejscu.Z góry dziękuję za każde sugestie.Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Samoczynnie włączająca się wycieraczka tył po zapłonie

Post autor: Qto » pn maja 19, 2014 00:47

poczytaj to http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124314" onclick="window.open(this.href);return false;
i sprawdź wiązkę w gumowej przelotce pomiędzy klapą i budą



paweldzwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr sty 22, 2014 18:06

Samoczynnie włączająca się wycieraczka tył po zapłonie

Post autor: paweldzwo » pn maja 19, 2014 15:32

Nie widzę żeby któryś z kabli w wiązce był przetarty lub robiło się zwarcie,każdy jest ładnie w swojej izolacji,czy mógłby mi ktoś zasugerować na który kolor kabla szczególnie patrzeć?Ogólnie sama wycieraczka po użyciu włącznika włącza się bez problemu tylko staje w różnych miejscach tak jak to ma miejsce przy włączaniu zapłonu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości