centralny zamek vw bora-problem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

art76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 13:16
Lokalizacja: Tarnów,Małopolska

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: art76 » pn maja 12, 2014 23:01

Witam na wstępie chcialbym zaznaczyć że wiem ze temat poruszany setki razy ale nie mogę znaleść tego mojego przypadku-mianowicie auto to vw bora,centralny,domykanie szyb z kluczyka podgrzewane lusterka,fotele,spryskiwacze i.t.d.Problem w tym że centralny zamek,dioda migająca,lampka w środku,lampka w dzwiach,brzęczyk od świateł DZIAŁA BEZ ZARZUTU.....ale do pierwszego deszczu,jak pada deszcz ta najpierw przestaje działać centralny,następnie przestaje swiecić lampka w środku[dalej pada deszcz]przestaje działać brzęczyk od świateł i lampka w dzwiach :banghead: .Wystarczy że zrobi sie pogoda i po paru godzinach wszystko zaczyna działac jak należy do następnego deszczu.Dodam że wymieniona sytuacja dotyczy TYLKO DZWI KIEROWCY z dzwi pasażera mogę zamknąć wszystkie dzwi oprócz dzwi kierowcy,poza tym wszystko działa jak nalezy.Poratujcie koledzy gdzie szukać przyczyny tego zachowania mojego borewicza,na pustynie gdzie nie pada się przeprowadzić? :grin:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: Qto » pn maja 12, 2014 23:07

wtyczkę na słupku A obadaj...psiknij jakimś kontaktem...nie pomoże to wiązki drzwi to sprawdzenia...
obadanie czy woda nie dostaje się do drzwi, czy gumowa przelotka pomiędzy drzwiami a budą jest cała



art76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 13:16
Lokalizacja: Tarnów,Małopolska

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: art76 » wt maja 13, 2014 08:56

Witam,a jak się dostać do tej kostki w słupku?Gumowa przelotka jest w idealnym stanie.Moja nadzieja w tej kostce,jak nie to pewnie drzwi będę musiał rozebrać :grrr: Qto gdzie jest ta kostka?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: Qto » wt maja 13, 2014 09:42

trzeba zdjąć dźwignię otwierania maski i plastik pod nią



art76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 13:16
Lokalizacja: Tarnów,Małopolska

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: art76 » wt maja 13, 2014 15:14

Dzięki po południu to sprawdzę,ale jeszcze mam pytanko-co to za skrzyneczka na podszybiu patrząc od przodu auta po prawej stronie?Dochodzi do niej wiązka kabli,zauważyłem tam wilgoć i liście może to daje w d...?U mnie dzisiaj ładna pogoda i wszystko działa jak należy :grin:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

centralny zamek vw bora-problem

Post autor: Qto » śr maja 14, 2014 07:32

przechodzą tam kable do silnika...nie ma związku z centralnym zamkiem, ale gdyby tam ciekło to może lecieć w okolice wtyczki o której pisałem wcześniej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości