problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
benia26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 12:22

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: benia26 » czw kwie 17, 2014 12:31

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam natśpujący problem ze światłami stopu.Otóż w momencie jazdy świecą krawędzie boczne 3-ego światła stopu , a boczne stopy wogóle. Natomiast podczas wsiskania pedału hamulca trzeci stop świeci w całości a boczne jak nie reagowały tak nie reagują. Były wymienione juz bezpieczniki oraz czujnik pedału stopu a dalej nie mozna zlokalizować problemu.Za każdą poradę bedę bardzo wdzięczna.


http://imageshack.us/g/577/8bd70660cf932ffdgen.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: MaciekV5 » czw kwie 17, 2014 12:44

Sprawdź kable w przelotce między budą, a klapą, lubią się złamać i mogą powodować takie cyrki.



Awatar użytkownika
benia26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 12:22

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: benia26 » czw kwie 17, 2014 12:47

Równiez były tam sprawdzane i wszystko gra.


http://imageshack.us/g/577/8bd70660cf932ffdgen.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: MaciekV5 » czw kwie 17, 2014 13:00

a trzecie światło stopu było odłączone i wtedy wszystko działało czy też był problem? Do sprawdzenia też punkt masowy, w okolicach tylnej lampy, nie pamiętam z której strony ;)



Awatar użytkownika
benia26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 12:22

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: benia26 » czw kwie 17, 2014 13:04

trzecie swiatło stopu było odłączone i nie działało. A z ta przelotką to wszystko tam rozebrać? może nie wszystko było sprawdzone....a ten punkt masowy to trzeba tapicerke z tyłu ściągać.?


http://imageshack.us/g/577/8bd70660cf932ffdgen.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: MaciekV5 » czw kwie 17, 2014 13:09

benia26 pisze:a ten punkt masowy to trzeba tapicerke z tyłu ściągać.?
Tutaj może inny użytkownik Cię naprowadzi bo nie pamiętam dokładnie, zdejmij zaślepkę tylnej lampy i szukaj, gdzieś tam będzie ;)
benia26 pisze: A z ta przelotką to wszystko tam rozebrać? może nie wszystko było sprawdzone
Najpierw wzrokowo oceń czy w przelotce kable nie są przetarte, złamane itp. Jak nic nie będzie widać to multimetrem trzeba sprawdzać wiązkę.



Awatar użytkownika
G0 Karcio
..::VWGolfExclusiveEdition::..
..::VWGolfExclusiveEdition::..
Posty: 1666
Rejestracja: wt lip 21, 2009 17:32
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg
Auto: Był: Volkswagen Golf IV GTI TDI Exclusive
Aktualnie: Brak
W planie: Volkswagen Golf IV VR6 2.8 może 3.2
Silnik: AHF

Re: problem ze światłem stopu.Prosze o porady:)

Post autor: G0 Karcio » pn lis 24, 2014 19:54

benia26 pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam natśpujący problem ze światłami stopu.Otóż w momencie jazdy świecą krawędzie boczne 3-ego światła stopu , a boczne stopy wogóle. Natomiast podczas wsiskania pedału hamulca trzeci stop świeci w całości a boczne jak nie reagowały tak nie reagują. Były wymienione juz bezpieczniki oraz czujnik pedału stopu a dalej nie mozna zlokalizować problemu.Za każdą poradę bedę bardzo wdzięczna.

Ja mialem to samo, okazalo sie, ze w zaleznosci z ktorej strony swieca krawedzie trzeciego stopu to z tej samej strony przepalona jest zarowka stopu lampy, w Twpim przypadku zarowka stopu przepalona jest w lewej i prawej lampie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości