Czujnik tenperatury w 9a

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

emilboski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 11:39

Czujnik tenperatury w 9a

Post autor: emilboski » sob mar 22, 2014 09:49

Witam serdecznie już raz poruszałem podobny temat lecz teraz jest troche inaczej jestem posiadaczem vw corrado 2.0 16 v 9a w tej chwili mam taki problem :gdy czujnik temperatury jest podpięty samochód odpali za 3 razem tylko że mie pali na wszystkie cylindry po dodaniu gazu zmula go i gaśnie gdy nie dodam gazu to i tak po chwili zgaśnie , gdy czujnik odepne jest truche lepiej ale i tak jak dodam gazu wkręci sie tylko do około 3 tys i po chwili i tak zgaśnie . Przypominam że samochód jest na lpg. przyznaje sam sobie zepsułem samochód tym gazem chce go teraz wyrzucić tylko nie moge dojść ładu z benzyną . Wymieniłem następujące części : pompy paliwa ,3 rozdzielacze 3 przepływomierze 3 regulatory ciśnienia paliwa wiązke elektryczną silnika sterownik silnika nawet i silnik. Jak ktoś coś wie proszę o pomoc



bioly05011
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2828
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 21:36
Lokalizacja: Rzepin

Czujnik tenperatury w 9a

Post autor: bioly05011 » sob mar 22, 2014 12:10

wymień czujnik ja ostatnio też miałem w swoim problem taki że nie chciał palić na benzynie ale w trybie awaryjnym na gazie bez problemu po przełączeniu na benzynę było to samo jak u ciebie po zgaszeniu to samo a na gazie bez problemu równie dobrze możesz zmierzyć jego wartości


Sprzedam części do pomp wtryskowych,całe pompy 110afn,90 1z, 90 Z górnym przelewem,pompa renault 1.9dti tłok 11

emilboski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 11:39

Czujnik tenperatury w 9a

Post autor: emilboski » pn mar 24, 2014 11:16

Witam czujnik wymieniałem i baz rezultatu , a jak zmierzyć jego wartość i ile powinien mieć ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości