Problem z odpaleniem,łapie przy cofania kluczyka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zamo2424
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 21, 2012 12:33
Lokalizacja: Lubartów - Lubelskie

Problem z odpaleniem,łapie przy cofania kluczyka

Post autor: zamo2424 » wt sty 28, 2014 21:07

Witam.Moj problem polega na tym ,ze golf mk2 1.8 RP ma problem z odpaleniem otóż wszystko było dobrze palił na benzynie jak i na gazie dziś pojechałem do sklepu i juz sie z pod niego nie ruszylem. Problem polega na tym ,ze wszystko ładnie kręci ,iskra jest , pompę paliwa słychać ale nie pali świece sa suche koloru białego bezpieczniki sa ok nie pali ani na benzynie ani na gazie. Dziwne jest to ze jak probuje odpalic, kręci i pózniej cofam kluczyk to tak jakby próbawał łapać. Jutro będę sprawdzał dokładniej, na chwile obecna do głowy przychodzi mi tylko kostka od stacyjki ,jutro ja wymienię i zobaczę czy pomogło . A gdyby nie to czego to może to być jeszcze wina ? Szukalem coś na forum ale nic konkretnego nie znalazłem jedynie jeszcze przekaznik od pompy paliwa ale to na gazie by oddalił miał ktos doczynienia z czymś takim ? Jakies pomysly co jeszcze moglo pasc ?
Ostatnio zmieniony wt sty 28, 2014 23:29 przez zamo2424, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Problem z odpaleniem,łapie przy cofania kluczyka

Post autor: miś fazi » wt sty 28, 2014 22:20

wymień kostkę stacyjki i powinno być wszystko ok



zamo2424
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 21, 2012 12:33
Lokalizacja: Lubartów - Lubelskie

Problem z odpaleniem,łapie przy cofania kluczyka

Post autor: zamo2424 » śr sty 29, 2014 20:40

Dobra panowie opanowałem ten problem. Wymieniłem kostke od stacyjki jednak nie dało to spodziewanego efektu. Jednak podczas jednej z prób odpalenia okazało się ,że na przewodach podczas kręcenia rozusznikiem pojawia się przebicie jednak przewody były nowe, podmieniliśmy kopułke i wszystko wróciło do normy. Swoją drogą nie polecam kolułek topran straszne badziewie u mnie chodziła 2 mieciące...

Problem rozwiązany można zamykać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości