Golf III płytka tempomatu Z Sharana???

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lisek666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 19, 2010 11:09
Lokalizacja: lubcza

Golf III płytka tempomatu Z Sharana???

Post autor: lisek666 » czw sty 23, 2014 20:13

Witam,panowie otóż mam pewien problem z tempomatem w moim golfie po długim powrocie za zachodu popsuł mi się tempomat a raczej płytka manetki tempomatu.dział aż tu nagle nie działa więc podpiąłem vaga i wyskakiwał błąd tempomatu czyli dla GRA 45 NIE ZNANE POŁOŻENIE PRZEŁĄCZNIKÓW.
rozebrałem manetkę i widać dziurkę w płytce tak jak wypalone aż śmierdzi spalenizną.
będąc na szrocie stał VW SHARAN a w nim była połamana manetka,manetka wygladała podobnie więc biorę,w domu rozebrałem i płytka ma więcej kabli tzn 6 kabli a moja ma tylko 4 i czy pomógł by mi ktoś czy to da się zrobić jakoś żeby działo,da się to jakoś pomierzy??czy muszę szukać manetki na 4 kable.dołaczam zdjęcia płytek
Obrazek



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Golf III płytka tempomatu Z Sharana???

Post autor: ssarna1 » sob sty 25, 2014 15:47

Poszukaj manetki MFA, o ile dobrze kojarzę to płytka jest taka sama (u siebie mam z MFA i działa). Ewentualnie zleć komuś wykonanie kopii płytki, to też sie da zrobić bo skomplikowana nie jest


MK3 ADZ->AGU

Awatar użytkownika
lisek666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 19, 2010 11:09
Lokalizacja: lubcza

Golf III płytka tempomatu Z Sharana???

Post autor: lisek666 » sob sty 25, 2014 22:10

dzięki przyjacielu za pomoc naprowadziłeś mnie na dobrą drogę chociaż z manetką MFA nie przyszło mi do głowy to nawet.co do wykonania płytki nikt nie chce sie podjąc bo za małe,wiadomo nie element nie pieniądze. :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości