Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: Lukasix » wt lis 19, 2013 12:25

Witam :)

Mam problem z moim mk4 mam kabel do interfejsu plus programy od vag com 311 po vag 409 vcds lite i kilka innych :)

Problem twki w tym ze interfejsik łaczy sie z Engine, havc,abs ,airbag, modulem komfortu lecz za zadne skarby nie chce sie połaczyc z 09 Cent elect i zadnym innym z zakladek elect:(
próbowalem roznych sposobow programow i nic , borykał sie ktos z takim problemem i znalaz jakies rozwiazanie ?



marg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 07, 2013 03:16

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: marg » wt lis 19, 2013 12:43

Nie łączy się z tymi modułami bo ich nie ma zainstalowanych w samochodzie. Zrób sobie auto skan to pokaże Ci jakie masz zamontowane sterowniki w samochodzie.



Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: Lukasix » wt lis 19, 2013 12:51

hmm to znaczylo by ze nie moge sobie wlaczyc trybu skandynawskiego i amerykanskiego i kilku innych rzeczy takich jak awaryjne przy ostrzejszym hamowaniu jak i kilka innych ciekawych opcji :)? hm
Golfik to wersja pacific z 2003

czyli odpuscic sobie probu gdyz nie uda mi sie to za zaden skarb?



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: grg474 » wt lis 19, 2013 16:24

Lukasix pisze:hmm to znaczylo by ze nie moge sobie wlaczyc trybu skandynawskiego i amerykanskiego
rozumiem że masz golfa 4 - to jaki tryb skandynawski czy amerykański??
Lukasix pisze:kilku innych rzeczy takich jak awaryjne przy ostrzejszym hamowaniu
to samo - jak wyżej
Lukasix pisze:zyli odpuscic sobie probu gdyz nie uda mi sie to za zaden skarb?
odsyłam cię do mojej porady zapalanie świateł dziennych na przekaźniku jak w wersji USA


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Lukasix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt lis 12, 2013 21:45
Lokalizacja: śląsk

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: Lukasix » wt lis 19, 2013 22:34

hm to znaczy ze moj golf jak i wiekszsc podstawowych wersji nie posiada modulu cent electr? czy to jest loteria ? bo juz niewiem ?
czy robiac autoscan moge byc pewien ze tylko takie moduly posiadam ? hm



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Bład komunikacji interfejsu z Modułem

Post autor: grg474 » wt lis 19, 2013 23:07

Lukasix pisze:hm to znaczy ze moj golf jak i wiekszsc podstawowych wersji nie posiada modulu cent electr? czy to jest loteria ? bo juz niewiem ?
żaden golf 4 czy bora nie posiada modułu centralnej elektryki który by odpowiadał za światła - tutaj za to odpowiada włącznik świateł , powiem ci lepiej że jedynym golfem który kojarzę i znam co posiadał przekaźnik świateł testujący żarówki był mój, bo sam w nim to montowałem. Jeśli ktoś inny dokładał to po prostu przeoczyłem temat za co przepraszam. Przekaźnik załączajacy światła dzienne był montowany w wersji USA.


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości