Brak podgrzewania fotela kierowcy.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

takowsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 06, 2011 09:46

Brak podgrzewania fotela kierowcy.

Post autor: takowsky » ndz lis 10, 2013 17:12

Witam,
Mam problem z podgrzewaniem fotela kierowcy, fotel pasażera działa bez zarzutów. Przy okazji ostatniej wizyty u mechanika, dowiedziałem się, że do wymiany jest mata, bo, cytuję "prąd dochodzi do maty". Szukając maty do vw golf 4, nie znalazłem żadnej, jedynie egzemplarze do Touarega. W związku z całą sytuacją mam kilka pytań. Czy maty z innych marek samochodów będą nadawały się do montażu? Na forum czytałem instrukcję montażu takich mat, i jeden z użytkowników kupił je od "quby", czy jest jeszcze ktoś mógłby odsprzedać owe maty? Ewentualnie gdzie mógłbym się udać (Dolny Śląsk / Wrocław) żeby ktoś się tym zajął?

Na pewno znajdzie się ktoś, kto ma takie doświadczenie. :bajer:



Awatar użytkownika
VWaldini81
LDZ
LDZ
Posty: 308
Rejestracja: śr lis 24, 2010 16:20
Lokalizacja: ŁDZ

Brak podgrzewania fotela kierowcy.

Post autor: VWaldini81 » ndz lis 10, 2013 17:19

Zobacz to: http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna ... 34624.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam je u siebie i wszystko jest okej.


Obrazek

takowsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 06, 2011 09:46

Brak podgrzewania fotela kierowcy.

Post autor: takowsky » ndz lis 10, 2013 17:27

Jak jest ze sterowaniem temperatury maty, chodzi mi o oryginalny przełącznik poziomu, będzie współpracował? Wydają się rozsądnym wyborem, nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić zakup 4 tych mat, i wymienić je też u pasażera za jednym zamachem.



Awatar użytkownika
VWaldini81
LDZ
LDZ
Posty: 308
Rejestracja: śr lis 24, 2010 16:20
Lokalizacja: ŁDZ

Brak podgrzewania fotela kierowcy.

Post autor: VWaldini81 » pn lis 11, 2013 19:38

takowsky pisze:Jak jest ze sterowaniem temperatury maty, chodzi mi o oryginalny przełącznik poziomu, będzie współpracował?
Nie ma problemu.
W tym temacie masz więcej na ten temat: viewtopic.php?f=143&t=507437" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości